Naši nejmenší rybáři

posilejte fotky a postřehy našich nejmenších rybařu od vody
Autor diskuse: Batour - Profil , 10.1.2010 všeobecné - ostatní

děcka od-do

A) OD 1-5 let25%

B) OD 5-10 let40%

C) OD 10-15 let35%

Od 16.1.2010 hlasovalo 117 čtenářů.

NAIRBRUSH-M - Profil | Út 12.1.2010 16:26:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Vase zprava

    NBatour - Profil | Po 11.1.2010 21:11:49

    Vase zprava

      Njikes - Profil | Ne 10.1.2010 23:40:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Vase zprava

        NBaronek - Profil | Ne 10.1.2010 23:35:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Vase zprava

          NBaronek - Profil | Ne 10.1.2010 23:33:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          můj synovec.,

            Njikes - Profil | Ne 10.1.2010 23:30:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Je mu dvanáct a chytá úplně sám pěkný kapry

              NMaxxx - Profil | Ne 10.1.2010 23:03:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Vase zprava

                Ntony.bobo - Profil | Ne 10.1.2010 22:35:17

                Remi Gaillard >> wildfish >> Ne ne to já mám jen zásobu,za 1 kouřím jak prokoplí kamna a za 2 když dojde kamoš tak on sice nekouří v " ale většinou mě obere.

                  NBatour - Profil | Ne 10.1.2010 21:31:39

                  Vase zprava

                    NDiki - Profil | Ne 10.1.2010 21:22:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Natálka, dcera od sestřenice

                      NBatour - Profil | Ne 10.1.2010 21:17:35

                      Vase zprava

                        NBatour - Profil | Ne 10.1.2010 21:13:42

                        Vase zprava

                          NLukas89 - Profil | Ne 10.1.2010 18:51:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          10ti letý bratranec s 5m boloňkou a kaprem přes 60 cm... :)

                            Nwildfish - Profil | Ne 10.1.2010 18:50:13

                            tony.bobo >> kurna ta tvoje dcerka ti to nese přimo s trafiky ne

                              Nexori - Profil | Ne 10.1.2010 18:47:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Vase zprava

                                Naldda - Profil | Ne 10.1.2010 18:35:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Synovec....

                                  Ntony.bobo - Profil | Ne 10.1.2010 17:32:49

                                  cindy >> Tak tebe za zeťáka nechci,chachá.

                                    Ncindy - Profil | Ne 10.1.2010 17:31:31

                                    tony.bobo >> :-))))))) Tak to jí fandím.

                                      Ntony.bobo - Profil | Ne 10.1.2010 17:28:57

                                      cindy >> To se ti jen zdá,ona mě to odnaučuje.Máš vidět jak jim dává když si jí nevšimneš.

                                        Ndanecek - Profil | Ne 10.1.2010 16:58:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Náš Vojta.Už chytl mnoho ryb.Od 30cm lipanů po 30cm jelců