Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NMiloušek - Profil | So 6.11.2021 10:07:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Jeden fešák...

    NFindusek - Profil | Pá 5.11.2021 21:56:14

    Buffalo1969 >> jj 😁😁

      NFindusek - Profil | Pá 5.11.2021 21:55:34

      Petr64 >> Peťo tak přesně takovou mám zrovna pěnu na pívě 😁😁😁

        NPetr64 - Profil | Pá 5.11.2021 12:17:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Findusek >> Jak by bylo u řeky? Furt stejně.:o)

          NBuffalo1969 - Profil | Pá 5.11.2021 10:47:39

          Findusek >> to seš na hrázi?

            NFindusek - Profil | Pá 5.11.2021 9:38:57

            Petr64 >> tak pak sem hoď foto ať víme jak je u řeky 😁😁

              NFindusek - Profil | Pá 5.11.2021 9:36:52

              Chtělo by to bagristovi dát flašku ať vytahá ty pařezy u jachtu 🤣🤣🤣

                Nhraji - Profil | Pá 5.11.2021 8:24:19

                Petr64 >> nechají, tedy aspoň co vím, tak takový je plán. Zavézt tam díry naplaveninami a nechat je tam.

                  NPetr64 - Profil | Pá 5.11.2021 7:42:10

                  hraji >>Dík. Doufám,že je tam nenechají.

                    Nhraji - Profil | Pá 5.11.2021 7:34:52

                    Petr64 >> bagr na číně připravuje úložiště pro odtěžené sedimenty, které by se tam měly ukládat.

                      NPetr64 - Profil | Pá 5.11.2021 7:20:52

                      Findusek >> Já ráno škrabal auto,ale teď vysrknu kafe a pojedu na řeku.

                        NPetr64 - Profil | Pá 5.11.2021 7:19:48

                        Findusek >> Budou tam asi nějaký změny,na číně se motá bagr.

                          NFindusek - Profil | Pá 5.11.2021 7:19:13

                          Petr64 >> u nás začíná přituhovat 😀

                            NFindusek - Profil | Pá 5.11.2021 7:17:43

                            Petr64 >> budu se tam muset taky podivat 😀

                              NPetr64 - Profil | Čt 4.11.2021 19:32:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Findusek >> Zajímavě vypadá i stará silnice naproti.

                                NPetr64 - Profil | Čt 4.11.2021 19:15:22

                                Findusek >> Já vědel že to tam je,ale né až tak dolů. Doufal jsem,že se to tak o 2 metry dřív už bude zmírňovat.

                                  NFindusek - Profil | Čt 4.11.2021 17:02:14

                                  Petr64 >> ahoj tak to je pořádnej sešup u toho kameňa :)

                                    NPetr64 - Profil | Čt 4.11.2021 16:01:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tak jsem se byl podívat na svoje plavačkový působiště posledních dvou let.Už vím,proč stačilo hodit o půl metru dál a bylo po záběrech.:o)

                                      NLaďa K - Profil | Čt 14.10.2021 23:35:07

                                      Toka >> Není zákaz.

                                        NToka - Profil | Čt 14.10.2021 20:28:27

                                        Netusite nekdo zda je na Suchem zakaz lovu (11 nasazen kapr). Chtel sem ted o vikendu zkusit vlacku. Diky