Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Nmichec - Profil | Čt 31.3.2022 11:45:29

My už vyrazili 😉

    NLeos - Profil | Čt 31.3.2022 11:04:18

    Zdar, taky bych šel. Už mě začínají svrbět ruce. Ale můj oblíbený revír na "velké" půldenní výpravy je vypuštěná Křetínka. Takže jsem se ještě nevykopal k vodě.

      NMiloušek - Profil | Čt 31.3.2022 10:27:24

      Saimon >> však si dáme echo

        NSaimon - Profil | Čt 31.3.2022 10:22:35

        Miloušek >> asi by to šlo, záleží jak vyjde počasí

          NMiloušek - Profil | Čt 31.3.2022 7:58:46

          Saimon >> příští týden ?? 😁

            NSaimon - Profil | Čt 31.3.2022 6:11:26

            Miloušek >> kromě Velikonoc je mě to až do června úplně jedno, ale někam bych vyrazil už konečně

              NFindusek - Profil | St 30.3.2022 21:56:00

              Saimon >> jestli to není lepší někde schválně zapomenout a koupit to nový a lepší :)

                NMiloušek - Profil | St 30.3.2022 15:09:48

                Saimon >> a spolu vyrazime kdy ??

                  NSaimon - Profil | St 30.3.2022 10:16:26

                  Findusek >> nechceš se stavit? Taky bych v tom potřeboval udělat pořádek

                    NFindusek - Profil | St 30.3.2022 7:09:20

                    Saimon >> ahoj zatím jsem nevyrazil, ale po karanténě mám věci na ryby třikrát porovnaný a nachystaný :)

                      NSaimon - Profil | Po 28.3.2022 18:32:10

                      Findusek >> já už dneska zašpinil nůž po včerejším zeru, co ty?

                        NFindusek - Profil | St 23.3.2022 22:12:47

                        Saimon >> pro masaje jsme udělali maximum :)

                          NFindusek - Profil | Ne 28.11.2021 17:43:11

                          Saimon >> pokud v prosincu nezamrzne mužem zajet :)

                            NSaimon - Profil | Ne 28.11.2021 15:38:53

                            Findusek >> já masil ještě ve středu, není to jen o kretince 😏

                              NFindusek - Profil | Ne 28.11.2021 14:14:24

                              Saimon >> jo na Křetínku bych zajel, ale ta je zavřená :)

                                NSaimon - Profil | Pá 26.11.2021 15:40:38

                                Findusek >> tak co, pojedem pro kapra na sněhu? :-)

                                  NFindusek - Profil | So 6.11.2021 16:27:57

                                  Miloušek >> krasavec :-)

                                    NFindusek - Profil | So 6.11.2021 16:24:47

                                    Tak jsem se před chvilkou vrátil z výletu a byla to opět paráda 😉

                                      NPetr64 - Profil | So 6.11.2021 14:09:25

                                      Findusek >> Nějaká řídká. Na bavoráku mám hustější.🤣🤣