Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Findusek - Profil | Út 12.10.2021 7:48:23

michec >> přes zimu tam taky zajedu obhlídnout fleky a něco nafotit :) snad někdo popálí ty pařezy u jachtu ať tam není tolik věšáků :)

    michec - Profil | Ne 3.10.2021 20:37:17

    Saimon >> dostal jsem se náhodou na pouť do Vísky, tak už to bylo kousek.
    Za mne teda některý fleky nečekaný.

      Saimon - Profil | Ne 3.10.2021 20:20:57

      michec >> taky sem se chtěl jet mrknout, ale doma práce moc a auto na servisu :-/
      Ale když to vidím, tak mi začínaj některý místa dávat smysl

        michec - Profil | Ne 3.10.2021 20:04:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Křetinka 2.10. 2021

          Buffalo1969 - Profil | Pá 24.9.2021 7:54:43

          pobočný spolek Blansko
          Moravský rybářský svaz, zapsaný spolek

          Křetínka 1 – zákaz lovu ryb
          24. 9. 2021
          Křetínka 1 – zákaz lovu ryb Oznamujeme Vám, že dnem 4. října 2021 do odvolání platí na uvedeném revíru zákaz lovu ryb
          https://mrsblansko.cz/

            Saimon - Profil | Čt 23.9.2021 19:01:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tohle na kretince nemáme 😔

              Saimon - Profil | Čt 23.9.2021 18:42:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Findusek >> jo, tentokrát se povedla

                Findusek - Profil | St 22.9.2021 23:33:08

                Saimon >> foto jako z časáku :)

                  Saimon - Profil | St 22.9.2021 10:05:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Online

                    Láňouš - Profil | Ne 1.8.2021 21:02:20

                    Zdar, nevíte někdo jak jdou letos sumci na křetince a jestli se nějaký tam chytil?

                      juba - Profil | Út 27.7.2021 12:29:06

                      petr79 >> Nějaký informace tady, je to i o pár řádků níž od Batuta: http://www.mrsbrno.cz/index.php

                        petr79 - Profil | Út 27.7.2021 11:58:50

                        Ahoj,
                        znáte někdo budoucnost Křetínky?
                        Myslím opravy v náznosti na rybolov?

                        Děkuji Petr

                          Findusek - Profil | Po 26.7.2021 22:45:02

                          Petr64 >> Peťo, rád bych pomohl, ale tomu nerozumím :/

                            Petr64 - Profil | Po 26.7.2021 7:47:38

                            Zdarec.
                            Zoufalí lidi dělaj zoufalý činy a tak se k nim přidám. Potřeboval bych v Letovicích udělat omítku ( na to si netroufám). Neumí to někdo z místních,nebo aspoň doporučení na někoho? Jednal jsem už s dvouma zednîkama v okolí a jeden na rovinu řekl že bohužel nemá čas a druhej zase že není problém. Nadiktoval co mám nakoupit za materiál a od tý doby nekomunikuje.:-(

                              milanpindryc - Profil | Pá 23.7.2021 23:11:28

                              Batuta >> takze kapri po dvou :-))))

                                Findusek - Profil | Pá 16.7.2021 8:58:18

                                😁

                                  Petr64 - Profil | So 10.7.2021 13:24:54

                                  Buffalo1969 >> Měl si zavolat,poradil bych.😀

                                    Buffalo1969 - Profil | So 10.7.2021 13:13:30

                                    Petr64 >> tam jsem nikdy nebyl, tudíž mi to ani nenapadlo.

                                      Petr64 - Profil | So 10.7.2021 11:28:46

                                      Buffalo1969 >> Když už si byl tak daleko od baráku,proč si neprošel Křetínku pod hrází?