Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NBuffalo1969 - Profil | So 10.7.2021 8:20:44

Saimon >> ajo, takže za to můžeš vlastně ty. 😂😂😂😂

    NBuffalo1969 - Profil | So 10.7.2021 8:19:56

    Petr64 >> zkusit se má všechno. Tak jsem jel proti proudu. Jestli to takhle půjde dál, tak se na pstruhovku příští rok vykašlu. Když mám čas, tak je řeka v prdeli.

      NSaimon - Profil | So 10.7.2021 0:05:54

      Buffalo1969 >> měl ses zeptat, já mám volnej víkend, tak je to zas všecko špatně, to je letos pravidlo

        NPetr64 - Profil | Pá 9.7.2021 21:21:06

        Buffalo1969 >> Co si po dvou dnech bouřek čekal? Křišťálově čistou vodu?😂😂😂

          NJiryyy - Profil | Pá 9.7.2021 21:17:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dnes sem byl s kamošem na Křetince a ani ťuk. Původně sme teda jeli na koupák, ale tam bylo hájení kvůli závodům 🙁

            NBuffalo1969 - Profil | Pá 9.7.2021 18:15:12

            Dneska jsem byl vočíhnout co je s tou řekou. Zasraná je až po Letovický náměstí. Dál jsem se na to vysral. 😤

              NFindusek - Profil | Pá 9.7.2021 10:21:00

              Jedna aktuální z Lipna 😆

                NFindusek - Profil | Pá 9.7.2021 10:19:17

                Rybnik Svět.....
                Není o co stát je to u vody samá oplocenka a abych udělal tuto fotku musel jsem jít 500 metrů za komerční pláže 😁😁
                Zlatej Olšovec 😆😆

                  NBuffalo1969 - Profil | Pá 9.7.2021 7:27:41

                  Krtek. >> povolenka stojí prej pětikilo. Jsou tam specifický podmínky. Viz MO Blansko. Prodaných povolenek je prej přes padesát. Nebo aspoň tak mi to říkal Sklář.

                    NKrtek. - Profil | Čt 8.7.2021 22:44:47

                    Buffalo1969 >> Byl a prakticky pln rybník, a za tu dobu co jsem byl nahoře, tak dole nikdo nebyl. Tedy už někdo z Vás, zde se vyskytujících, má povolenku i na ten dolní? případně i za daných podmínek, stojí to za to? (jako těch chytacích míst je tam opravdu pomálu....)

                      NBuffalo1969 - Profil | St 7.7.2021 21:46:53

                      Krtek. >> A on nahoře někdo byl? Já když tam byl naposledy, tak chodily procesí dolů. Dobrejch 20 lidí tam během doby co jsem tam seděl šlo. Nahoře jsem byl sám.

                        NKrtek. - Profil | St 7.7.2021 21:41:09

                        Findusek >> Ale to bych přeci neslyšel ten hrčák, a dokážeš si představit míti v Petrovicích pípáky na plný gulky, na tom malým (po jistých úpravách příbřežních partií a dopouštění nad do té doby obvyklou mez) grcálku??? (někteří bohužel ano) ... :-)

                          NBuffalo1969 - Profil | Út 6.7.2021 8:33:10

                          Findusek >> 😂😂

                            NFindusek - Profil | Po 5.7.2021 22:46:05

                            Krtek. >> doporučuji: hodit dvě dvacítky kule na panáčka, povolit brzdy, nachystat podběrák a větší igelitku nejlépe (XXL Sportisimo) 😁😁😁

                              NKrtek. - Profil | Po 5.7.2021 8:40:11

                              Nazdárek všem, včera odpo v Petrovicích a pouze 2x malej línek. (takovej polo method feeder)

                                NSaimon - Profil | Ne 4.7.2021 15:08:56

                                Jak vám to jde na Blanensku? Dneska 5h method feeder a jako úplně bez záběru.

                                  NBuffalo1969 - Profil | Út 29.6.2021 18:48:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  No a sežere i to co tam není...

                                    NFindusek - Profil | St 9.6.2021 20:07:47

                                    Petr64 >> jo a pak vylízat pekáč :))

                                      NPetr64 - Profil | Út 8.6.2021 22:18:49

                                      Findusek >> Kačenu? Sprosťáku!!😀

                                        NFindusek - Profil | Út 8.6.2021 21:56:00

                                        Petr64 >> místo králíka raději kačenu :)