Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NPetr64 - Profil | Út 8.6.2021 21:54:01

Saimon >> Králíci sou doména finduska.😂

    NSaimon - Profil | Út 8.6.2021 21:27:21

    Petr64 >> nvm, ale králíky na výměnu neberu, ty mám taky :-D

      NPetr64 - Profil | Út 8.6.2021 21:16:52

      Saimon >> Kapra? Kolik jich chceš?😂

        NSaimon - Profil | Út 8.6.2021 21:13:11

        Petr64 >> snažím se uvolňovat místo línům, ale času málo a kapra moc...Nechceš kapra? :-D :-D :-D

          NPetr64 - Profil | Út 8.6.2021 21:09:16

          Saimon >> To je fakt. Fčíl su na Labi a není den,kdy mi ryba domácí neplaší čudle. To chytám každej den jinde. Je jí moc.😠

            NSaimon - Profil | Út 8.6.2021 21:05:48

            Petr64 >> a kde ne? :-)

              NPetr64 - Profil | Út 8.6.2021 21:02:02

              Saimon >> To je chyba. Kapřové tam rostou.:-)

                NSaimon - Profil | Út 8.6.2021 20:44:52

                Petr64 >> Peťo, já už tam nejezdím, tak nefím, ale ta možnost tam je za předpokladu vody :-)

                  NPetr64 - Profil | Út 8.6.2021 20:36:59

                  Saimon >> Zdenále. Co jezdím na Křéťu,tak vodu ve Křetíně v tomhle období pamatuju za ty roky asi jen 3x.

                    NSaimon - Profil | Út 8.6.2021 20:36:26

                    dosec >> https://mapy.cz/s/cedelomeve a nebo hned u hráze v zakázaným

                      Ndosec - Profil | Út 8.6.2021 20:31:00

                      dosec >> a utoho Křetína to neznám

                        Ndosec - Profil | Út 8.6.2021 20:29:22

                        Saimon >> no u toho mostu to bývá věčně obsazený rybářama nechce se mě s někým hádat.

                          NSaimon - Profil | Út 8.6.2021 20:11:19

                          dosec >> u mostu na plážii- asfalt až do vody, nebo pak u Křetína na staré silnici jestli je tam voda

                            Ndosec - Profil | Út 8.6.2021 19:59:59

                            zdarec chlapi.Poradíte kde nejlépe dostat člun,na vodu,na Křetínce?

                              NMiloušek - Profil | Po 7.6.2021 14:28:22

                              Findusek >> a stejně by to byl spíš kapr luční...

                                NFindusek - Profil | Po 7.6.2021 14:17:30

                                Saimon >> to je na kapra lesního malý 😋😎

                                  NMiloušek - Profil | So 5.6.2021 8:26:03

                                  Saimon >> však víš že kapra nežeru. A fotila to mlada nakouslim jabkem.

                                    NSaimon - Profil | Pá 4.6.2021 23:11:37

                                    Miloušek >> to máš focený tou tvou zrcadlovkou nebo telefonem?

                                      NSaimon - Profil | Pá 4.6.2021 23:09:29

                                      Miloušek >> kapr lesní?

                                        NMiloušek - Profil | Pá 4.6.2021 23:07:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dnešní fiiidrovacka na řece dopadla nad očekávání dobře.