Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NBuffalo1969 - Profil | Pá 21.5.2021 7:14:10

Findusek >> takže burk....:-)

    NFindusek - Profil | Pá 21.5.2021 7:12:49

    Buffalo1969 >> Vysočany 😎

      NFindusek - Profil | Pá 21.5.2021 7:12:39

      Saimon >> Vysočany 😎

        NBuffalo1969 - Profil | Čt 20.5.2021 21:04:56

        Findusek >> je to burk?

          NSaimon - Profil | Čt 20.5.2021 21:00:43

          Findusek >> a to je kde? Nějak to nepoznávám

            NSaimon - Profil | Čt 20.5.2021 20:59:10

            Miloušek >> to by vycházelo aby mohl řídit. Tentokrát je to dlouhý odloučení a předpokládám, že o to delší bude oslava setkání ;-)

              NFindusek - Profil | Čt 20.5.2021 7:44:35

              Včerejší.......

                NFindusek - Profil | Čt 20.5.2021 7:38:39

                Miloušek >> 🤠

                  NFindusek - Profil | Čt 20.5.2021 7:37:40

                  Saimon >> 😁

                    NMiloušek - Profil | Čt 20.5.2021 6:55:44

                    Saimon >> jenže Pája napíše na nocku a je tam 4 dny 😂😂😂

                      NSaimon - Profil | St 19.5.2021 23:23:29

                      Findusek >> to bych nedělal :-D :-D :-D

                        NFindusek - Profil | St 19.5.2021 21:38:10

                        Miloušek >> pak napište kde budete, bych se stavil přes noc :)

                          NFindusek - Profil | St 19.5.2021 21:37:59

                          Saimon >> pak napište kde budete, bych se stavil přes noc :)

                            NSaimon - Profil | St 19.5.2021 16:26:37

                            Miloušek >> tak aspoň něco. Já v práci oznámil že si beru dovolenou a když ju nedostanu, tak ať mě napíšou Áčka :-D už toho mám plný zuby. Vyrazím asi ve středu odpoledne až se vyspím po noční. Zbytek domluvíme přes SZ ;-)

                              NMiloušek - Profil | St 19.5.2021 11:22:04

                              Saimon >> tak v práci to moc nevyšlo. Dovcu sem nedostal. Tak jsem aspoň na pátek ukecala náhradní volno páč tenhle měsíc to mám nějak v paži a jsou tam nějaký hodiny minus a víc toho nad dělat nestihnu 🤨

                                NMiloušek - Profil | St 19.5.2021 7:12:23

                                Saimon >> doma to klaplo a v práci cekam

                                  NSaimon - Profil | Út 18.5.2021 21:09:06

                                  Miloušek >> co řekli doma a v práci? Já to mám předběžně schválený

                                    NSaimon - Profil | Út 18.5.2021 21:01:01

                                    Miloušek >> počkej, příště to vyfotíš až si zas vypálíš flek tou mou desinfekcí :-D :-D :-D

                                      NMiloušek - Profil | Út 18.5.2021 8:53:07

                                      Saimon >> není fotka není klíště 😂

                                        NBuffalo1969 - Profil | Po 17.5.2021 22:08:46

                                        Saimon >> po zimě ne.