Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NFindusek - Profil | Po 20.4.2020 13:21:47

Tak jsem jel jen na otočku přes jednu noc a už zůstám na třetí takže to hovoří za vše 😆😆😆

    NLeos - Profil | Po 20.4.2020 11:37:41

    Hm, pěkné. Já jsem byl včera letos poprvé u vody, na chvíli na Vrbici. A ani ťuk, čistá nula.

      NBuffalo1969 - Profil | Po 20.4.2020 11:24:57

      Findusek >> zdar. Twl jste museli bejt zmrzlí jak sobolí howno.
      😎👍🍺

        NFindusek - Profil | Po 20.4.2020 11:04:20

        Presnočka s Mildem 😆

          NFindusek - Profil | Ne 5.4.2020 10:32:21

          Saimon >> počasí vám vyšlo :)

            NBuffalo1969 - Profil | So 4.4.2020 10:51:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Něco pro ty co chtějí do Bk na zahájenou....

              NSaimon - Profil | So 4.4.2020 10:06:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Pro oziveni

                Ntomas91 - Profil | Ne 22.3.2020 11:30:58

                Jiryyy >> díky za info. Od mivardy nemůžu najít velké balení 10..20kg...

                  NJiryyy - Profil | So 21.3.2020 13:24:55

                  tomas91 >> myslim, ze by mel mit spravne zavreno, ale zkusil bych zavolat, treba to nejak pude udelat... Cislo je: 776845395. Jiinak si taky myslim, ze ma coppens a ty kukuricny sou mivardi.

                    Ntomas91 - Profil | So 21.3.2020 13:24:06

                    Saimon >> spíš ty kukuřičný

                      NSaimon - Profil | So 21.3.2020 13:14:20

                      tomas91 >> myslíš klasický halibuty? To by měly byt coppens

                        Ntomas91 - Profil | So 21.3.2020 12:37:39

                        Rybářske potřeby v Boskovicích bude určitě zavřeno?? Nevi někdo název pelet které prodává na váhu?? Díky

                          NBuffalo1969 - Profil | St 18.3.2020 21:46:45

                          Martin Bk >> volal jsem RS, ale.......

                            NMartin Bk - Profil | St 18.3.2020 21:41:14

                            Buffalo1969 >> priste rovnou volat

                              NBuffalo1969 - Profil | Út 17.3.2020 19:00:46

                              .
                              .
                              .
                              .
                              Dneska jsem viděl dva borce pytlačit v BK pod spodní splavem u nádraží. Krásně se tam vláčelo. Jezdím tudy několikrát denně, takže to mám jako na dlani. Jestli sem lezou a nebo jestli tušíte kdo to byl, tak je upozorněte, že je mam vyfocený. Ještě jednou je tam uvidím a předávám fotky Policii ČR.
                              HOWGH......konec hlášení.
                              .
                              .

                                NFindusek - Profil | St 11.3.2020 19:26:12

                                Miloušek >> Mildo paráda !!!!!

                                  NMiloušek - Profil | Út 10.3.2020 13:19:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tak jsem vyzkousel plavanou na rece.. A mel jsem kliku.. 😁

                                    NBuffalo1969 - Profil | Ne 1.3.2020 9:59:06

                                    kakr >> nojono.... to jsem netušil. žijem v době "trhni koho trhni".....:-/

                                      Nkakr - Profil | Ne 1.3.2020 9:54:52

                                      Buffalo1969 >>
                                      Já bych to nazval zlodějnou. Zaplatíš 1250 vočí za členství a spolek, který koupí P BP za 10 vočí ti ho prodá za dvacku. Celorepublikové BP jsou gratis, jsou v ceně povolenky a spolek ti je naúčtuje, to je na kriminál.