Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NPetr64 - Profil | Pá 31.8.2012 10:16:40

michec >> No.podle toho co mi říkal Pavel,si nemůžu nechat ujít aspoň chvilkouvou rybačku s ""velkejma rybářama"".:o))))

    Ntomas91 - Profil | Pá 31.8.2012 10:14:30

    Hanss >> pěkně vy

      Nmichec - Profil | Čt 30.8.2012 22:51:47

      Petr64 >> No nekecej, že by ses zastavil? :))

        NHanss - Profil | Čt 30.8.2012 21:50:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak se nás sešlo na Křéti na jenom místě docela dost!!! Ale bylo to SUPER! Malé rybářské závody!!!! Největší kapřík měl 66cm....

          NPetr64 - Profil | Čt 30.8.2012 21:18:25

          Findusek >> zejtra budu na netu,domluvìme tu sobotu

            Nmichec - Profil | Po 27.8.2012 23:25:40

            Findusek >>:))) Dokud jsou tak ano :)

              NFindusek - Profil | Po 27.8.2012 23:25:05

              michec >> rači budem chytat ty 40 tky kapry :-))))

                Nmichec - Profil | Po 27.8.2012 23:22:15

                Findusek >> To by byl byznys. Pívo zadarmo VIP stůl... :))

                  NFindusek - Profil | Po 27.8.2012 23:20:37

                  michec >> nebo dodávat na papučárnu :-)))

                    NFindusek - Profil | Po 27.8.2012 23:20:03

                    Petr64 >> Ahoj :-)))

                      Nmichec - Profil | Po 27.8.2012 23:17:07

                      Petr64 >> jj, to se potom pozná trénovanej rybář :))
                      Ahoj

                        NPetr64 - Profil | Po 27.8.2012 23:17:03

                        Mizím.Zdarec.

                          NPetr64 - Profil | Po 27.8.2012 23:16:09

                          Findusek >> To nenosím.:o))

                            Nmichec - Profil | Po 27.8.2012 23:15:53

                            Findusek >> To je nápad, k pivu do garaže :)

                              NPetr64 - Profil | Po 27.8.2012 23:15:44

                              michec >> To mi povídej.Já tři dny mával boloňkou a mám toho plný brejle.

                                NFindusek - Profil | Po 27.8.2012 23:15:42

                                Petr64 >> dobře já ti zase v práci nafasuju tesilový kalhoty :-))))

                                  NFindusek - Profil | Po 27.8.2012 23:14:05

                                  michec >> a nebo sud na zavináče :-)))

                                    Nmichec - Profil | Po 27.8.2012 23:12:05

                                    Petr64 >> Já myslal že narážíš na vázací sedánky s tím muškařem. Ale už jsem to pochopil :)))
                                    Kaprařinu beru jako odpočinek. Zbytek je dřina :)))

                                      NPetr64 - Profil | Po 27.8.2012 23:10:36

                                      michec >> Na plkárnu nechodím.Co tam je??

                                        Nmichec - Profil | Po 27.8.2012 23:10:10

                                        Findusek >> Tak to potom pořádnej pekáč :))