Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NPetr64 - Profil | Po 27.8.2012 23:09:48

Findusek >> Jak půjdu do práce,tak ti jich balík nafasuju.:o))

    Nmichec - Profil | Po 27.8.2012 23:09:36

    Petr64 >> Zdar, z dnešní plkárny? :)))

      NFindusek - Profil | Po 27.8.2012 23:08:49

      Petr64 >> máš pravdu rači ty dvoje zateplený :-))))

        NFindusek - Profil | Po 27.8.2012 23:07:37

        michec >> já budu brat ty výběrový na řízky :-)))

          NPetr64 - Profil | Po 27.8.2012 23:06:51

          Findusek >> Volu.Dělnický rukavice ti donesu z práce.I zateplený,kdyby náhodou dlouho nic nezabralo.:o)))

            NPetr64 - Profil | Po 27.8.2012 23:05:41

            michec >> Zdar muškařu.:o))

              Nmichec - Profil | Po 27.8.2012 23:04:39

              Findusek >> A udírnu :)

                NFindusek - Profil | Po 27.8.2012 23:03:28

                jarabeast >> jestli vyžerou, tak budu muset koupit sumcovej prut a dělnický rukavice a možná i ty filetovací :-)))))

                  NUnschlagbar - Profil | Po 27.8.2012 20:17:47

                  jarabeast >> no mražák mám plnej ale divočáků, protože to občas hodím do lesa místo do vody, už ta muška není jako dřív :-)

                    Njarabeast - Profil | Po 27.8.2012 19:15:49

                    Findusek >> zatím ne, ještě je tam hodně kaprů tak počkám až to tam trochu vyžerou :-)

                      Njarabeast - Profil | Po 27.8.2012 19:13:28

                      Unschlagbar >> jo jako ty, slyšel sem že už to dáváš k sousedům do mražáků že máš svoje plný :-)))

                        NUnschlagbar - Profil | Po 27.8.2012 14:47:31

                        Findusek >> Já osobně tam pojedu asi až se naučím vábit a v říjnu pojedu párkrát puknout jinak to nemá cenu.

                          NFindusek - Profil | Po 27.8.2012 14:40:59

                          jarabeast >> a co z káčka nechcete nějakýho fousáče dostat :-))))

                            NUnschlagbar - Profil | Ne 26.8.2012 19:54:10

                            jarabeast >> Jako já?Já su monitór, já nic nemám :-)

                              Njarabeast - Profil | Ne 26.8.2012 19:46:59

                              Findusek >> tak hlavně že si rozumíme :-)

                                NFindusek - Profil | Ne 26.8.2012 19:39:06

                                jarabeast >> pěkně jsi to napsal :-))))

                                  Njarabeast - Profil | Ne 26.8.2012 18:36:40

                                  Findusek >> sumec už došel, ale Honza má po dnešku 4 u ledu tak když ho poprosíš tak ti určitě kousek věnuje, on to prý stejně moc nejí a háže to slepicím. Já sem se zaměřil na candáty, jsou prý přemnožení tak se to snažím redukovat, mražák valí na plný pecky :-)))
                                  Tak doufám že už víš jak sem to myslel...

                                    NPetr64 - Profil | Pá 24.8.2012 22:14:13

                                    Libor 1 >> Ráno ve tři odjíždím na Orlík.

                                      NLibor 1 - Profil | Pá 24.8.2012 21:52:25

                                      Petr64 >> tady se to drží, ještě že jsem včas přeplul z protějšího břehu - pivko a (masíčko - moje zápisný).
                                      Jak to že jsi v pátek doma ??

                                        NPetr64 - Profil | Pá 24.8.2012 21:47:02

                                        Libor 1 >> Sem už se to taky konečně blíží.