Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Nmichec - Profil | So 1.9.2012 20:52:47

Findusek >> Ty voe :))))))

    NFindusek - Profil | So 1.9.2012 20:52:31

    detailní záběr kaprospáče :-)))

      NFindusek - Profil | So 1.9.2012 20:51:45

      někomu nevadil ani hustý a vytrvalý déšť :-)))

        Nmichec - Profil | So 1.9.2012 20:46:45

        Findusek >> Teď jsem se vzbudil :)))

          NFindusek - Profil | So 1.9.2012 20:46:08

          Saimon >> se máš ozvat na telefon sem to četl až teď :-)))

            NFindusek - Profil | So 1.9.2012 20:45:29

            michec >> tak co už seš vyspanej :-))))

              Nmichec - Profil | So 1.9.2012 20:23:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Jedině chyť a pusť. :)

                Nmichec - Profil | So 1.9.2012 20:21:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Findusek a jeho hon za K70.

                  Nmichec - Profil | So 1.9.2012 20:20:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  I když pršelo, bylo to super. Jablečný mošt nám dodal sílu vydržet. :))

                    NPetr64 - Profil | Pá 31.8.2012 22:11:34

                    Saimon >> ráno jedu za nima.

                      NSaimon - Profil | Pá 31.8.2012 13:04:48

                      Findusek >> do kdy se tam zdržíte? že bych se stavil zetra.

                        NFindusek - Profil | Pá 31.8.2012 12:54:49

                        michec >> zrovna jsem otevřel oči takže se najím a začnu chystat vercajk :-)))

                          NFindusek - Profil | Pá 31.8.2012 12:53:58

                          Petr64 >> snad nebude moc pršet, kdyby jo - budem v Lazinově v hospodě :-))))

                            Nmichec - Profil | Pá 31.8.2012 11:07:49

                            Petr64 >> :-))))

                              NPetr64 - Profil | Pá 31.8.2012 10:49:48

                              michec >> Mám vzít gril??:o))

                                Nmichec - Profil | Pá 31.8.2012 10:41:20

                                Petr64 >> nevadi, udelame kapra na grilu.

                                  NPetr64 - Profil | Pá 31.8.2012 10:38:52

                                  michec >> Mám jeden sakra problém.Su Otesánek a když se zvednu od stolu,nic nezústává.

                                    Nmichec - Profil | Pá 31.8.2012 10:37:01

                                    Petr64 >> jasan. nezapomen vzit kus selete s sebou :-)

                                      NPetr64 - Profil | Pá 31.8.2012 10:32:51

                                      michec >> Já dorazím až ráno.Teď jedu na Svratku a večer na sele do V.Bíteše.:o))

                                        Nmichec - Profil | Pá 31.8.2012 10:31:19

                                        Petr64 >> tak to bude velky :-) Za chvilku padla, honem pro burcak a hura na ne :-)