Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Libor 1 - Profil | Pá 24.8.2012 21:46:22

Petr64 >> čemu ?? A chčije a chčije + blesky

    Petr64 - Profil | Pá 24.8.2012 21:42:00

    Libor 1 >> Nejsem.Jen se bráním.:o))

      Libor 1 - Profil | Pá 24.8.2012 21:40:49

      Petr64 >> nebuď zbytečně skromnej o))

        Petr64 - Profil | Pá 24.8.2012 21:22:34

        Libor 1 >> Teď už se to zlepšuje.Chodí to ve vlnách a začlo foukat.V bytě se ale stále drží 31°C.:o(
        Jaký nominoval?Co nominoval?Já neradím nikdy a nikomu..o)

          Libor 1 - Profil | Pá 24.8.2012 21:18:44

          Petr64 >> tak tady je to fááákt hustý- třeba se ty houby ještě proberou.
          Nominoval jsem tě jako největšího radiče MRKu o)

            Petr64 - Profil | Pá 24.8.2012 21:10:37

            Libor 1 >> Ale mám.Už spadlo 31 kapek.Chtělo by to přidat.:o)

              Libor 1 - Profil | Pá 24.8.2012 21:05:04

              Petr64 >> nemáš zač ;o)

                Petr64 - Profil | Pá 24.8.2012 20:58:47

                Libor 1 >> Pořádně zatlač.

                  Petr64 - Profil | Pá 24.8.2012 20:58:21

                  Libor 1 >> Díky.Vřelé díky.:o)

                    Libor 1 - Profil | Pá 24.8.2012 20:56:55

                    Petr64 >> pak je fše f pořádku. Ku.wa samej blesk, doufám, že mě nechytne bivak nebo chata o))

                      Petr64 - Profil | Pá 24.8.2012 20:52:16

                      Libor 1 >> Vidíš že mluvím v utajení.:-))

                        Libor 1 - Profil | Pá 24.8.2012 20:48:39

                        Petr64 >> chytrej kluk, asi tě ještě někdy na ty ryby vemu o)))

                          Petr64 - Profil | Pá 24.8.2012 20:44:41

                          Libor 1 >> Podle toho odkud se blejská seš na novým?:-)

                            Libor 1 - Profil | Pá 24.8.2012 20:41:19

                            Petr64 >> pšššt, to jsem řekl jenom tobě, zrovna na jednoho čekám. A chčije a chčije o))

                              Petr64 - Profil | Pá 24.8.2012 20:38:28

                              Libor 1 >> Jůůůůů.To se řekne že masíš.:o)))))

                                Libor 1 - Profil | Pá 24.8.2012 20:38:03

                                jarabeast >> nerozmazluj ho, 15cm stačí o))))))

                                  Libor 1 - Profil | Pá 24.8.2012 20:36:10

                                  Petr64 >> kecáš !! Já 4ři z jara klepl a nových 16náct nenajelo, žer oukleje o)))

                                    Findusek - Profil | Čt 23.8.2012 21:45:57

                                    Petr64 >> však oni kluci nějakýho obra z káčka chytnou a pak sem dají fotku do galerie vedle té tvé :-))))

                                      Petr64 - Profil | Čt 23.8.2012 21:41:00

                                      Findusek >> Jo.Bejt trochu menší,říká se jim trumani.:o))

                                        Findusek - Profil | Čt 23.8.2012 21:39:20

                                        Petr64 >> myslíš ty přerostlý z Káčka ???