Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:01:13

Petr64 >> ty seš ten skalní fanda :-))

    NPetr64 - Profil | Pá 27.7.2012 22:59:53

    Findusek >> Dá se říct,že ještě trochu mám.:O)))

      Nmichec - Profil | Pá 27.7.2012 22:59:45

      Findusek >> To já vím, na tebe musí cákat pot z podia :))

        NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 22:59:07

        Petr64 >> No tys měls taky určitě kdysi háro :-)))

          NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 22:58:29

          michec >> tak to bych nedal, já musel být v první řadě :-))))

            NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 22:57:27

            alkehol ale v Blansku zůstal i teď

            :-)))))))))))

            ta fotka je z lomu

              Nmichec - Profil | Pá 27.7.2012 22:57:27

              Findusek >> My jsme to chodili sledovat z vrchu ze skále z Písečné

                NPetr64 - Profil | Pá 27.7.2012 22:55:12

                Sákryš.Na dědoušky padla nostalgie.:o))

                  NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 22:53:38

                  michec >> tam to žilo.......rači ani nevzpomínat :-(((

                    Nmichec - Profil | Pá 27.7.2012 22:49:22

                    Findusek >> Jo, jsou to hovada, ta reklama u té silnice je strašná!

                      NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 22:47:15

                      michec >> Jo to byly zlatý časy, když nebyl v lomě ještě šroťááák........

                        Nmichec - Profil | Pá 27.7.2012 22:45:08

                        Findusek >> No tak to je mazec :))) Super fotka!

                          NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 22:43:48

                          jo Izzi to byly časy, když hrávali i u nás :-)))

                            Nmichec - Profil | Pá 27.7.2012 22:42:43

                            Findusek >> :-D

                              NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 22:38:11

                              michec >>

                              :-))))))))))))))

                              Je to tak !!!!!!


                              :-))))))))))))))

                                Nmichec - Profil | Pá 27.7.2012 22:33:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Findusek >> Nechal jsem ti zahrát :)))) http://www.youtube.com/watch?v=IdF_WcdfiE4

                                  NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 22:29:14

                                  michec >> průser, průser, průser voe ...... :-))))

                                    Nmichec - Profil | Pá 27.7.2012 22:28:20

                                    Findusek >> Už jsem koukal :)))

                                      NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 22:26:55

                                      Petr64 >> :-)))

                                        NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 22:26:46

                                        michec >> koukni na fóry :-))