Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Petr64 - Profil | Pá 27.7.2012 23:19:06

Findusek >> To máš jak s rybama.Já si to káče najdu až vyroste.:o)))

    Findusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:18:43

    michec >> furt ne, ale stále častějc :-))))

      Findusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:18:00

      Petr64 >> to jak si zachránils tu kačenu - viz foto můj lov - to seš frajer :-))))

        michec - Profil | Pá 27.7.2012 23:17:21

        Findusek >> Však to nechlemtáme furt :)))

          Findusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:16:46

          michec >> já ne, ale furt to chlemtat nemůžem :-))))

            Petr64 - Profil | Pá 27.7.2012 23:16:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Findusek >> To se ti jen zdá.U vody jen ryby cigárko a pívo.:o))

              michec - Profil | Pá 27.7.2012 23:14:33

              Findusek >> Nooo... Zítra musím do práce :((

                Findusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:13:06

                michec >> jj hraje a mi tam chybíme :-))))

                  Findusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:12:30

                  Petr64 >> ty teda chodíš vypucované na ryby ...... :-)
                  jestli jsi tam neměls taky rande...

                    michec - Profil | Pá 27.7.2012 23:12:06

                    Findusek >> Sem chtěl jít na Tři sestry jak tu byli, ale nějak mi to nevyšlo.
                    Na gizele se dnes ale hraje :)))

                      Petr64 - Profil | Pá 27.7.2012 23:08:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Findusek >> a sem fešák.:o))

                        Findusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:08:54

                        Petr64 >> Já taky :-)))))) nafurt :-))))

                          Petr64 - Profil | Pá 27.7.2012 23:07:52

                          Findusek >> Teď to mám shozený.:o))

                            Findusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:05:59

                            michec >> jj

                              Findusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:05:37

                              Petr64 >> buď rád, že máš co stříhat :-)))

                                michec - Profil | Pá 27.7.2012 23:04:48

                                Findusek >> Jo to je ta zlomená noha jo?
                                :))

                                  Findusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:03:40

                                  michec >> tady je doga v loni na Obůrce :-)

                                    Petr64 - Profil | Pá 27.7.2012 23:02:25

                                    Findusek >> Nechce se mi k holiči.:o))

                                      michec - Profil | Pá 27.7.2012 23:02:14

                                      Findusek >> Alkehol mi dnes hrál v autě po cestě Do Brna i z něj :)

                                        Findusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:01:38

                                        michec >> jako myslíš to pívo :-))))