Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NPetr64 - Profil | Pá 27.7.2012 22:16:05

Findusek >> Nestraš s vodou.:o)))

    NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 22:14:10

    Petr64 >> proto je v káčku tak málo vody :-)))

      NPetr64 - Profil | Pá 27.7.2012 22:07:43

      Findusek >> Budeme zalívat.:o))

        NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 22:05:13

        Petr64 >> na Letovicku zatím nic moc, tam neprší....

          NPetr64 - Profil | Pá 27.7.2012 21:59:16

          Findusek >> Pokud napršelo,i to je možný.:o))

            NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 21:56:11

            Petr64 >> nebo za zahradou na hříbkách :-)

              NPetr64 - Profil | Pá 27.7.2012 21:47:55

              Findusek >> Od středy budu asi na zahradě.

                NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 21:46:20

                Petr64 >> taky se tam zastavím :-))

                  NPetr64 - Profil | Pá 27.7.2012 21:45:29

                  Findusek >> Příští tejden se tam stavím.Myslím,že se na břeh něco koukne.:o))

                    NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 21:43:29

                    Petr64 >> včera jsme jich viděli dost, ale né na suchu :-)))))

                      Nmichec - Profil | Pá 27.7.2012 21:43:22

                      Findusek >> Ještě to tak, s Papuči pletu nohama i bez LSD a THC :)))

                        NPetr64 - Profil | Pá 27.7.2012 21:39:47

                        Findusek >> Budou se líp hledat ryby.:o)

                          NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 21:38:27

                          Petr64 >> Je stále míň vody :-/

                            NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 21:37:43

                            michec >> nasušit houbičky, nasušit trávu ať máš vzimě u piva co konzumovat :-))))

                              NPetr64 - Profil | Pá 27.7.2012 21:37:18

                              Findusek >> Nevím.V té hmotě to nepoznáš.:o))

                                Nmichec - Profil | Pá 27.7.2012 21:35:03

                                Findusek >> Ty zase až na podzim :) Ke Klepačovu :)))

                                  NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 21:32:40

                                  Petr64 >> že tam Mychal někde má i lysohlávku :-)))

                                    NPetr64 - Profil | Pá 27.7.2012 21:32:35

                                    michec >> To seš šikovnej.:o))

                                      Nmichec - Profil | Pá 27.7.2012 21:32:20

                                      Findusek >> Hochu... už mi táhne na 30 :)))

                                        Nmichec - Profil | Pá 27.7.2012 21:31:22

                                        Petr64 >> Já věděl že mě prokoukneš! Joo, loni jsem je nalakoval abych mohl letos machrovat :)))