Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 21:29:43

michec >> mladé kluk zaspí z ryb, musíš víc trénovat .-)))

    NPetr64 - Profil | Pá 27.7.2012 21:29:21

    michec >> Ty houby máš v misce od loňska??.o))

      NPetr64 - Profil | Pá 27.7.2012 21:28:52

      Tož zduřte tady.:o))

        NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 21:28:31

        michec >> že tys chodils na Obůrce kolem hospody :-))))

          Nmichec - Profil | Pá 27.7.2012 21:28:09

          Findusek >> Mě přišla zbudit mátí v 5:45 jestli jsem náhodou nezaspal. To víš že zaspal :)))

            NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 21:27:31

            Saimon >> s plavidlem jsem se přiblížil k mostu tak můžeme společně s Miloškem vyrazit.........

              Nmichec - Profil | Pá 27.7.2012 21:26:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Findusek >> Vykašlal jsem se na montáž a šel raději do lesa :))

                NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 21:25:53

                michec >> no moc se mi stávat nechtělo :-))))

                  Nmichec - Profil | Pá 27.7.2012 21:24:52

                  Findusek >> Včera bylo málo piva, proto to zero :)))

                    NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 21:23:17

                    Čehun >> s tím upouštěním je to síla.... :-(

                      NČehun - Profil | Pá 27.7.2012 20:40:37

                      Findusek >> to já se s těma prckama docela bavím.Nej letos mám 58cm

                        NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 20:38:25

                        Čehun >> ty malý štičky nechytám, to sou kámoši co čučí u břehu semnou do vody, když to zrovna nebere.... :-)))

                          NČehun - Profil | Pá 27.7.2012 20:35:51

                          Findusek >> ale zato mrak štik

                            NČehun - Profil | Pá 27.7.2012 20:35:30

                            Findusek >> hele hele chceš se hádat nebo co 7x0= :-)))

                              NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 20:32:03

                              Čehun >> kolik máš letos nachytanejch candošů?? já zatím zero :-)))

                                NČehun - Profil | Pá 27.7.2012 20:18:54

                                Findusek >> no jo to by musel pytlouš na nás mít čas,loni to byl takovej zapalenej rybář,ale letos mu to práce moc nedovoluje,škoda.

                                  NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 19:26:15

                                  Petr64 >> navrhuju, aby Pytlák a Sajmon udělali bečku :-))) jako pokání.....

                                    NSaimon - Profil | Čt 26.7.2012 14:12:07

                                    Petr64 >> já jsem naprosto klidnej, nemám potřeby zde někomu vyhrožovat a pod.

                                      NPetr64 - Profil | Čt 26.7.2012 13:37:14

                                      Saimon >> Nenech se tak snadno vytočit.:-)

                                        NSaimon - Profil | Čt 26.7.2012 12:44:12

                                        Petr64 >> tak ať se frajer zklidní a přestane se do mě navážet, já s tím nezačal