Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NPetr64 - Profil | Čt 26.7.2012 12:40:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Nechcete toho vy dva nechat?Bejvala to poklidná diskuse.Kvůli kravinám se hádejte v plkárně.Myslím,že je jedno,jestli někdo ryby žere nebo ne.To je každýho volba.

    NSaimon - Profil | Čt 26.7.2012 12:35:38

    pytlakslama >> všiml sem si že ti to kecá nějak moc

      Npytlakslama - Profil | Čt 26.7.2012 12:32:13

      Saimon >> Však se někde potkáme a uvidíme jakej budeš frajer z metru . Na dálku má každej plnou hubu keců .

        NSaimon - Profil | Čt 26.7.2012 2:09:01

        pytlakslama >> a co jako? si z toho mám cvrknout nebo něco?

          Npytlakslama - Profil | St 25.7.2012 21:29:38

          Saimon >> Seš nějakej drzej mladej . Bacha . Vím kde bydlíš !

            NFindusek - Profil | St 25.7.2012 18:47:42

            Petr64 >> snědli jsme všechny hříbky co jsme nasbírali :-)

              NSaimon - Profil | St 25.7.2012 18:45:52

              pytlakslama >> zkus taky někdy myslet než něco napíšeš

                Npytlakslama - Profil | St 25.7.2012 18:30:34

                Saimon >> Se nerozčiluj já ti nic nevyčítám . Já mám třeba radši než ryby zvěřinu a do myslivců se taky pořád někdo naváží .

                  NSaimon - Profil | St 25.7.2012 18:13:10

                  já bych to vaše chyť a pusť fakt chtěl vidět... Kolik ryb se muselo proplavat s trojhákama než došel ten sumík? Asi víc než sem já letos zežral tak si tu furt nehrajte na něco extra...

                    Njarabeast - Profil | St 25.7.2012 18:08:42

                    pytlakslama >> ty mu teda dáváš.... na privátě by se stejně nic nedozvěděl

                      Njarabeast - Profil | St 25.7.2012 18:07:38

                      Miloušek >> dík, PS kobru nemám

                        Npytlakslama - Profil | St 25.7.2012 18:02:31

                        Saimon >> Jojo na Blanenským privátě by jsi se dozvěděl víc o tom sumíkovi ale bohužel máš pořád mastnou hubu tak smolík .

                          NMiloušek - Profil | St 25.7.2012 14:18:50

                          pytlakslama >> mám svoji ale malou....

                            NSaimon - Profil | St 25.7.2012 13:38:48

                            Libor 1 >> zatím jo

                              NLibor 1 - Profil | St 25.7.2012 10:03:55

                              Saimon >> to ale nebylo slušně o))))

                                NSaimon - Profil | Út 24.7.2012 23:46:20

                                pytlakslama >> řeknu ti to slušně- jdi do p**i

                                  Npytlakslama - Profil | Út 24.7.2012 22:31:23

                                  Miloušek >> Nejdi jednou do hospody a kup si svoji .

                                    NPetr64 - Profil | Út 24.7.2012 21:38:40

                                    Miloušek >> Vohni si novodurku.:o)))

                                      NMiloušek - Profil | Út 24.7.2012 21:35:40

                                      Klucííííííí chtěl bychse zaptat potřeboval bych pujčit kobru co???

                                        NMiloušek - Profil | Út 24.7.2012 21:34:13

                                        jarabeast >> Jarooo pěkně gratulačka