Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NPetr64 - Profil | Út 24.7.2012 18:59:39

Saimon >> OK.Termín beru v potaz.:-)

    Npytlakslama - Profil | Út 24.7.2012 18:20:58

    Saimon >> He . Navíc když sem tě viděl zápasit dobrou hodinu s padesátkou kaprem tak nevím co bys dělal s takovým mamlasem :-)

      Npytlakslama - Profil | Út 24.7.2012 18:15:31

      Saimon >> Ten by se ti do mražáku nevlezl .

        Njarabeast - Profil | Út 24.7.2012 17:50:25

        Saimon >> 235, promiň ale revír fakt prozrazovat nebudu :-))

          Nknoteček - Profil | Út 24.7.2012 12:42:34

          Laďa K >> Určitě se pak ozvu a přeji krásnou dovolenou a bohaté úlovky :-) Peťa

            NLaďa K - Profil | Út 24.7.2012 11:22:59

            knoteček >> Platí normální povolenka, já budu od soboty taky týden mimo, jedem tradičně na Velký Vřešťov. Když tak se pak ozvi. Máme v Cetkovicích rybníky tři, tak si můžeš vybrat. Všechno revír Žďárná 1.

              NSaimon - Profil | Út 24.7.2012 7:31:08

              jarabeast >> kolik měl? Máš to z Křéti nebo z jihu? kdyžtak můžeš SZ ať neděláš reklamu

                NSaimon - Profil | Út 24.7.2012 7:30:01

                Petr64 >> to by se něco domluvit mohlo, v termínu asi od 11 do 26 srpna bych měl mít volno a podle předběžné předpovědi by mělo byt počasí dobrý.

                  NPetr64 - Profil | Po 23.7.2012 20:46:02

                  jarabeast >> To ještě nevíme.

                    NPetr64 - Profil | Po 23.7.2012 20:45:39

                    Unschlagbar >> Vezmu ti ovocnej.:o)))

                      Njarabeast - Profil | Po 23.7.2012 20:44:44

                      Petr64 >> cože akce?? kde a kdy? :-)))

                        NUnschlagbar - Profil | Po 23.7.2012 20:43:17

                        Petr64 >> To je na mě moc silný pití, mě stačí pivo a můžu diskutovat celou noc, po čaji bych oněměl :-))

                          NPetr64 - Profil | Po 23.7.2012 20:42:43

                          Nějakou přesnocakci bych tam domluvil,dokud je tam ještě nějaká voda.:-))

                            NPetr64 - Profil | Po 23.7.2012 20:41:27

                            Unschlagbar >> Tatračaj mám stále v pohotovosti.:o))

                              NUnschlagbar - Profil | Po 23.7.2012 20:39:13

                              Petr64 >> pěkny a tet na ně buchnout toho Jarovyho sumca a mame jidlo na tydení sraz na křetínce :-))

                                NPetr64 - Profil | Po 23.7.2012 20:37:01

                                jarabeast >> Toho fleku vpravo nahoře si nevšímej.To je prst a ukazuje na praváky.:o)))

                                  NPetr64 - Profil | Po 23.7.2012 20:36:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  jarabeast >> Phe.:o)

                                    Njarabeast - Profil | Po 23.7.2012 20:34:42

                                    Petr64 >> to je z loňska né? :-))))

                                      NPetr64 - Profil | Po 23.7.2012 20:31:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      jarabeast >> Kecáš hříbky rostou.:o))
                                      Pouze se vymlouváš,abys mohl chodit na hovada.:o))))))

                                        Njarabeast - Profil | Po 23.7.2012 20:25:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Saimon >> Kluci tak já už to prolomil, konečně se zadařilo:-))) Hříbky nerostó tak sme vyrazili k vodě a vyplatilo se. Jo a byl puštěnej. Teď je řada na vás :-)))