Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NPetr64 - Profil | Po 23.7.2012 17:33:14

knoteček >> Křetínka je náladová voda.Musí se to s ná aspoň trochu umět.:-)
Jinak od zítra brázdím po večerech břehy Moravy pod UH.:o))

    Nknoteček - Profil | Po 23.7.2012 12:49:58

    Saimon >> Letos jsem tam byla 2x- jednou brzo na jaře akromě 1 kapra a 1 cejna jsem chytila úpal a asi pře 14-ti dny a ani ťuk.Už tam asi nepojedeme :-(

      Nknoteček - Profil | Po 23.7.2012 12:42:36

      Laďa K - moc děkuji za pozvání a určitě to využijeme,jinak jsem od Lysic, tak to není taková dálka. Ale tuto středu razíme na Mušov na 2 dny a pak někam k Uh.Hradišti,ještě přesně nevím kam.To se v průběhu dne ujasní :-)Ale ještě jsem se chtěla zeptat,jestli tam u Vás platí povolenka nebo se musí kupovat? Peťa

        NPetr64 - Profil | Po 23.7.2012 7:48:29

        Saimon >> Já ne.Budu v práci.:-(

          NSaimon - Profil | Po 23.7.2012 6:51:41

          nevyrazí někdo o víkendu na Křéťu? musím už prolomit ty neúspěchy

            NLaďa K - Profil | Po 23.7.2012 5:31:33

            knoteček >> Pokud si chce kluk jen zachytat - t.j. tak, aby to bralo, zvu vás k nám do Cetkovic na revír Žďárná 1/6. Jedná se malý rybníček na okraji obce směrem na Velké Opatovice. Nečekejte žádný veleryby, ale aspoň se kluk naučí řemeslo. Bohužel nemáš v kartě bydliště, tak nevím, jak to máte daleko.

              Nmichec - Profil | Ne 22.7.2012 23:33:25

              knoteček >> Ahoj. Co je pro tebe něco normalního? Nachytat se dá všude :))

                Nknoteček - Profil | Ne 22.7.2012 21:55:42

                Ahojky všem,vidím,že houby vesele rostou,ale mám kluka začínajícího rybáře a na blanensku je to bída a utrpení s rybkama.Nevíte někdo,kde se dá chytat něco normálního? Děkuji.Peťa

                  NLaďa K - Profil | Ne 22.7.2012 21:36:01

                  Mladí byli dnes na houbách kolem Cetkovic: asi 20 praváků, 30 krásných zdravých velkých janků /křemenáčů/ a babek nepočítaně. Krom toho asi 30 růžovek, ty už jsme usmažili. Já s nimi nebyl, slavil jsem u kluka narozky.Takže to začalo růst.

                    NPetr64 - Profil | Ne 22.7.2012 21:14:51

                    Findusek >> A snědli ste je,nebo ne?

                      NFindusek - Profil | Ne 22.7.2012 21:10:58

                      Petr64 >> dost, že jsem vzal ty růžový mochomůrky do košíku :-))))

                        NPetr64 - Profil | Ne 22.7.2012 21:08:00

                        Findusek >> Zbabělče.:o))

                          NPetr64 - Profil | Ne 22.7.2012 21:07:17

                          Fullnek >> I násaďáci,ale potřebuješ hnojňáky.Nebo aspoň dendrobeny.

                            Nmichec - Profil | Ne 22.7.2012 21:07:10

                            Já byl dnes jen na kraji lesa a našel pár babek. Ale nechal jsem je tam když jsou jedovatý :))))

                              NFindusek - Profil | Ne 22.7.2012 21:00:42

                              Petr64 >> :o) no držkouvou nejíme asi bych to na talíři nedal, ale kdo ví...

                                NFullnek - Profil | Ne 22.7.2012 20:57:56

                                Petr64 >> Na obecnáku v Olešnici se dá nějaká drobotina nachytat?

                                  NPetr64 - Profil | Ne 22.7.2012 20:52:58

                                  Fullnek >> On se ozve.

                                    NPetr64 - Profil | Ne 22.7.2012 20:52:44

                                    Findusek >> To ukaž manželce.:o))

                                      NFindusek - Profil | Ne 22.7.2012 20:45:18

                                      Petr64 >>

                                      Kotrč je jedlá houba, považovaná za velice chutnou, proto bývá dost často sbírán houbaři. Kromě příjemné chuti je jeho výhodou je snadná zapamatovatelnost druhu a praktická nemožnost záměny za jedovatou houbu

                                      :-))))

                                        NFullnek - Profil | Ne 22.7.2012 20:42:16

                                        Petr64 >> už jsem mu psal SZ