Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NPetr64 - Profil | Ne 22.7.2012 20:40:14

Findusek >> Najdi si kotrč na gůglu.:o)))

    NPetr64 - Profil | Ne 22.7.2012 20:39:50

    Fullnek >> Tam sem chytal jen v Sychotíně a nebo na Obecňáku v Olešnici.Líp se tam v okolí vyzná DAVISS.Je z Kunštátu.

      NFindusek - Profil | Ne 22.7.2012 20:36:32

      Petr64 >> není to houba na umývání auta :-)))

        NFullnek - Profil | Ne 22.7.2012 20:35:34

        Petr64 >> Ahoj prosím tě,potřeboval bych prosím poradit,od znalce tamních poměrů.Příští týden v nedělu jedeme s rodinkou na chalupu na dovolenou nad Kunštát,chtěl bych zajít i na ryby,ale vůbec tam nevím kam.Stačily by mě,menší rybníčky jen na plavačku s jednou udicí.Našel jsem si pěkný menší rybníčky,ale nevím jestli tam platí povolenka,jedná se mě o rybníčky v Olešné,Hluboké u Kunštátu,Tasovicích a Černošicích a dole v Sychotíně,jestli prosím budeš vstřícný,tak SZ,dík

          NPetr64 - Profil | Ne 22.7.2012 20:33:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Findusek >> Já?Ne.Stavil sem se ještě po cestě do lesa a našel si materiál na vynikající dršťkovku.:o))

            NFindusek - Profil | Ne 22.7.2012 20:31:10

            Petr64 >> jj chutná, chutná, ale jestli ty jsi nedostal nadaný, že jsi byl celej den v lese :-)))

              NPetr64 - Profil | Ne 22.7.2012 20:21:34

              Findusek >> Chutná ti dršťková polívka??

                NPetr64 - Profil | Ne 22.7.2012 20:20:22

                Findusek >> Zdar houbařu.:o))

                  NFindusek - Profil | Pá 20.7.2012 9:59:16

                  Petr64 >> večer ti zavolám :-))

                    NPetr64 - Profil | Pá 20.7.2012 5:19:57

                    Findusek >> Zítra se tam kouknu.Přemejšlím,že si ani nebudu brát vercajk.

                      NFindusek - Profil | Čt 19.7.2012 21:50:52

                      Petr64 >> Je zátoka pod Holivůdem na suchu :-(

                        NPetr64 - Profil | Út 17.7.2012 5:45:06

                        michec >> Nene.Já to určitě nebyl.:o)

                          Nmichec - Profil | Po 16.7.2012 22:28:05

                          Petr64 >> Já totiž potkal dnes v Brně Dacii polepenou tou reklamou a borec si vezl vzadu cajky, tak jsem si říkal jestli náhodou :)))

                            NPetr64 - Profil | Po 16.7.2012 22:10:24

                            tomas91 >> Kde je nastávající,to nevím.Žiju budoucností.:o)))

                              Ntomas91 - Profil | Po 16.7.2012 21:39:24

                              Petr64 >> díky a ta nastavající je kde ? :))) voda klesá pořád pěkně

                                NPetr64 - Profil | Po 16.7.2012 20:13:33

                                michec >> Ne,nemám.Můžu ju ale polepit.:o)))

                                  Nmichec - Profil | Po 16.7.2012 14:49:44

                                  Petr64 >> Ahoj, nemáš náhodou Dacii polepenou reklamou na železné konstrukce nebo tak něco? :)))

                                    NPetr64 - Profil | Po 16.7.2012 6:05:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    a padla.

                                      NPetr64 - Profil | Po 16.7.2012 6:03:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      ...

                                        NPetr64 - Profil | Po 16.7.2012 5:58:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ..