Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NSaimon - Profil | Po 16.4.2012 17:43:10

Petr64 >> nasazovali všude, ale záleží co a jak velký... Ty živý řízky bez ploutví co reagujou na každej pohyb mě neberou.
Ty taky myslím zvládáš všecko, až tu muškařinu vytáhneš rád se přiučím nějaký nový fígle

    NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 16:41:01

    michec >> Já to věděl.:o)))

      Nmichec - Profil | Po 16.4.2012 16:39:45

      Petr64 >> :))))) já jdu raději dospat co jsem dnes zameškal.
      V tomhle případě máš pravdu, maso je maso :)))))

        NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 16:37:28

        michec >> O trojháku nebyla řeč.Rybu ani neprošívám.Malej háček bez lanka, do tlamy stačí.Když rybku strhne,může ji v klidu sežrat.
        Mimoto,raději se nechám přesvědčit svou nehezkou manželkou,než gumovou andulou.:o)))))))

          Nmichec - Profil | Po 16.4.2012 16:27:56

          Petr64 >> Na maso to chytí každej, ale přesvědč dravce na kus gumy :))) Radši řízek z molitanu než maso s trojhákem :)))

            NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 16:25:17

            michec >> Dravec se má chytat na maso.Ne na dřevo,nebo kus plechu.Tobě by asi taky moc nešmakoval řízek z molitanu.:o)))))

              Nmichec - Profil | Po 16.4.2012 16:22:08

              Petr64 >> Jooo, tak to já bych se asi obešel bez všeho kromě té vláčky :)

                NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 16:20:34

                michec >> Nic pro mou maličkost.:o)

                  Nmichec - Profil | Po 16.4.2012 16:19:36

                  Petr64 >> Ale copak? :)))

                    NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 16:19:05

                    jarabeast >> Jestli bude chcát,nevylezu z auta.:o)

                      NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 16:18:30

                      michec >> Vláčku sem loni jednou pro vždy vytěsnil za svýho rybářskýho programu.:o)

                        Njarabeast - Profil | Po 16.4.2012 16:18:25

                        Petr64 >> to dáme :-)) ve čtvrtek krásnejch 15°C, hlavně aby moc nechcalo

                          Nmichec - Profil | Po 16.4.2012 16:10:59

                          Petr64 >> Muška u mě teprve propukne, do půli května je to hodně o vláčce u mě, potom zase hlavně mucha :)) Ale po zimě jsem mušák dnes u vody taky oprášil :)

                            NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 16:06:17

                            michec >> Taky dobrý.Až přestanu jezdit po stavbách,taky asi opráším mouchařinu.:o))

                              NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 16:04:58

                              jarabeast >> Koukám na to docela optimisticky.:-)))
                              .
                              Zítra 17. 4. 2012 9°C
                              Středa 18. 4. 2012 12°C
                              Čtvrtek 19. 4. 2012 15°C
                              Pátek 20. 4. 2012 14°C

                                Nmichec - Profil | Po 16.4.2012 16:02:29

                                Petr64 >> Já se vrátil teď a od půl 6 u řeky toho mám dost. Posledný zahájený sem nevěděl co ze sebe odpoledně sundat, a dnes tomu bylo právě na opak :))
                                Jinak asi 10 puštených duháků, jeden siven,ostroretka a pár potočáků. Domů se mnou šli dva a to 33 a 31 duháci.
                                Podařila se mi ale podívaná na duháka ve velikosti 64 cm, letošní nebyl, krásně zbarvenej a zdravej. Vypadal už jak losos :))) Ten ovšem zpět nešel....
                                Kolegovi se podařila štika 57 na luru a cca 40cm jelec na plandu.
                                Chytačka super, ale ta zima, ta zima...:)

                                  NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 15:44:58

                                  Saimon >> Pěkný.Kde si řádil??V Rájci prý nasazovali.

                                    Njarabeast - Profil | Po 16.4.2012 14:13:07

                                    kacci >> u nás to taky na opalování zrovna nevypadá chčije a kosa :-( snad se to počasí trochu umoudří

                                      Nkacci - Profil | Po 16.4.2012 12:54:33

                                      jarabeast >> kurna u nás padá sníh!!!! at tam někde nezmrznete, vemte hodně zahřívadla:))))) ať to jezdí,!!!!!

                                        NSaimon - Profil | Po 16.4.2012 12:28:41

                                        Petr64 >> kapropstruhaři jsou zmrzlí jak sobolí houno tak se museli odchytat už za dopoledne. Muškařina zatím zůstala v autě, odchytáno vše na vláčku. Zabaveno 2x duhák 33,35 a jeden sivení řízek bez ploutví 30cm. Dokonce jsem lapl i několik potočáků cca25-30. Hnusný počasí a pondělí k tomu znamenalo, že sem byl u vody téměř sám. Za chvílu valím s Milouškem někam na rybu domácí