Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Npytlakslama - Profil | Po 16.4.2012 21:19:11

michec >> Byli tam ve dvou .

    Nmichec - Profil | Po 16.4.2012 21:16:08

    pytlakslama >> To ne, my došli a on ho měl už na břehu, to si nás spletl :) Jen mu řekni že na pstruhové vodě jsou povoleny 3 kusy a ne 4!

      Npytlakslama - Profil | Po 16.4.2012 21:05:10

      michec >>Je to ten ze splavu . Kámoš říkal že jste se modlili aby mu upadnul .

        Nmichec - Profil | Po 16.4.2012 20:08:32

        pytlakslama >> No ono to je docela možný, minimálně v podběráku.

          Nmichec - Profil | Po 16.4.2012 20:07:41

          Saimon >> Nemohl jsem dospat. Zahájená je pro mě svátek. :))

            NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 19:51:11

            jarabeast >> Uvidíme.Pokud budem tam jako loni,otestuju jestli se vejdu do rotóru.:o))

              Njarabeast - Profil | Po 16.4.2012 19:48:39

              Petr64 >> u mě v bivaku je míta dost

                NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 19:47:08

                jarabeast >> V čem budu spát??:-)
                S tím silonem míříš o level vejš.:o)))

                  Njarabeast - Profil | Po 16.4.2012 19:44:21

                  Petr64 >> já sem pro jistotu taky namotal novej 0,35 :o)))

                    Njarabeast - Profil | Po 16.4.2012 19:43:23

                    Petr64 >> ne nemusíš, zbytečně ho potáhneš

                      NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 19:33:56

                      jarabeast >> Takže já nemusím?:-))
                      Kotvy mám v Letovicích.:o((

                        Njarabeast - Profil | Po 16.4.2012 19:30:47

                        Petr64 >> ok, já člun beru

                          NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 19:16:28

                          jarabeast >> Jo a ještě musím přezbrojit navi.Musím koupit 0,18 silon.:o))

                            NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 19:12:50

                            jarabeast >> Ve středu po ránu.Zítra musím nakoupit nějaký věci a dodělat něco na kvartýře.
                            Přemejšlím,jestli mám brát i člun.

                              Njarabeast - Profil | Po 16.4.2012 19:02:09

                              Petr64 >> kdy tam asi teda přijedeš?

                                Npytlakslama - Profil | Po 16.4.2012 18:52:58

                                michec >> Myslíš tady tohodle ?

                                  NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 17:48:11

                                  Saimon >> Findus mě jen testoval,jestli su kaprařiny hoden.Zjistil že nejsem,proto si nakoupil splávky.:o))
                                  Doufám,že dostanu školení v lovu od Jarka na sedmičce.:o)))))

                                    NSaimon - Profil | Po 16.4.2012 17:46:10

                                    Petr64 >> no nekecej, taky sem slyšel že tě Findus učil chytat kapry a seděl tam bez záběru :-D

                                      NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 17:44:32

                                      Saimon >> Jedině 30 let starý fígle.:o))))

                                        NSaimon - Profil | Po 16.4.2012 17:44:01

                                        michec >> od půl šesté?! V pondělí a v tomto počasí stačí tak na půl devátou :-D