Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Njarabeast - Profil | Po 16.4.2012 12:27:39

Petr64 >> tak to pak jó :-)))

    NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 12:08:30

    jarabeast >> Ftipálku.Že ti nedám loknout hrušky??:o)))

      Njarabeast - Profil | Po 16.4.2012 12:05:21

      Petr64 >> jasný 10m od břehu, myslíš ten protější? :-))))))))))))

        NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 12:01:20

        jarabeast >> Přebytky krmení nenechávej na zemi.Nahaž mi je 10m od břehu.:o)))))

          Njarabeast - Profil | Po 16.4.2012 11:57:15

          Petr64 >> ok, snad se tam bude něco toulat i teď :-))))))

            NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 11:54:38

            jarabeast >> Přesně tam sem tě chtěl nenápadně vmanévrovat.Beru anglána a loni se tam toulala ryba domácí i na vzdálenost 4m biče.:o)))

              Njarabeast - Profil | Po 16.4.2012 11:52:52

              Petr64 >> jedu zítra ráno, chci jít tam někam jak sme spolu byli posledně. víš kde? nebo máš nějakej jinej typ na místo?

                NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 11:50:47

                jarabeast >> Ty už si tam?Já dojedu určitě.
                Doufám,že nejseš na mělčině.

                  Njarabeast - Profil | Po 16.4.2012 11:48:29

                  Petr64 >> takže celej týden volnej, pojedeš? mám ti držet fleka? :-)

                    Njarabeast - Profil | Po 16.4.2012 11:46:56

                    carpson >> jo to by sme se tam mohli klidně potkat, napiš mě do SZ tel. dám ti kdyžtak vědět kde sem zašitej a jestli koušou :-))

                      NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 10:55:38

                      jarabeast >> Volno je středa,čtvrtek.
                      Edit:Možná ještě zítra a v pátek.:o))

                        Ncarpson - Profil | Po 16.4.2012 8:36:14

                        jarabeast >> ja se chystam od patku do nedele...treba se tam nekde potkame :)

                          NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 5:37:11

                          Ach jó.Dneska lituju kapropstruhaře z blanenska.Počasí se moc nedaří,ale na druhou stranu,"""Horká hlava z absťáku,se nejlíp chladí vodou""".:o)))))
                          Ať se dnes daří.

                            NPetr64 - Profil | Ne 15.4.2012 18:10:43

                            jarabeast >> Nakrm i u břehu.Beru brčko.:o)))))

                              Njarabeast - Profil | Ne 15.4.2012 18:10:07

                              Petr64 >> ok, tak kdyžtak dej vědět :-)

                                NPetr64 - Profil | Ne 15.4.2012 18:08:43

                                jarabeast >> Uvidím zejtra.Když tak se ozvu.

                                  Njarabeast - Profil | Ne 15.4.2012 18:08:15

                                  carpson >> nevím, zatím to vypadá že pojedu sám, chci vydržet aspoň do soboty

                                    Njarabeast - Profil | Ne 15.4.2012 18:07:12

                                    Petr64 >> tak to by ses mohl přidat, když budeš mít už ten novej bivak na kolách :-))))))

                                      Ncarpson - Profil | Ne 15.4.2012 17:48:03

                                      jarabeast >> do kdy jedes?

                                        NPetr64 - Profil | Ne 15.4.2012 17:36:27

                                        jarabeast >> Úterý by mohlo bejt reálnější.Zejtra odpoledne vyzvedávám přibližovadlo.