Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Njarabeast - Profil | Ne 15.4.2012 17:34:19

Petr64 >> na sedmu, chci vyrazit zítra odpoledne nebo v úterý ráno, akorát to počasí je zase na draka, na horách má i sněžit :-(

    NPetr64 - Profil | Ne 15.4.2012 16:56:06

    jarabeast >> Kdy a kam?

      Njarabeast - Profil | So 14.4.2012 12:23:54

      Čehun >> jo to by bylo fajn :-)

        NČehun - Profil | So 14.4.2012 12:21:57

        jarabeast >> možná bych se přidal,ale budu vědět až v průběhu týdne.

          Njarabeast - Profil | So 14.4.2012 11:35:46

          kacci >> pěkný fotky

            Njarabeast - Profil | So 14.4.2012 11:35:11

            Příští týden vyrážím směr jih. Nechce se někdo přidat?

              Nkacci - Profil | Pá 13.4.2012 21:46:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              :)))

                Nkacci - Profil | Pá 13.4.2012 21:33:03

                tak a jsem doma, nakonec jsem byl na řece,počasí bylo zajimavé chilku chcalo pak zas svítil oskar, ráno mlha žě jsem skoro neviděl na hulky a to jsem je měl tak 2metry od sebe. jinak jsem přemluvil dva kapříky a jednoho cejna. na to že jsem tam byl jen krátce tak to hodnotím kladně. jinak borci co tam sedí od uterka tak jen jednu parmu,a kluci s DH baits tež malí kapříci, a říkali že se voda ochladila o 4 stupně.

                  NČehun - Profil | Pá 13.4.2012 21:28:58

                  pytlakslama >> no jo ale já z nich mám hovno a jen je potporuju :-))

                    Npytlakslama - Profil | Pá 13.4.2012 21:27:12

                    Čehun >> Já na cajzlech vydělávám dost tak si nestěžuju .

                      NČehun - Profil | Pá 13.4.2012 21:25:32

                      pytlakslama >> s tím kam to v této době spěje tak i CAJZLE čekají krušné chvíle.Bohužel jsme národ tupců a necháme si všechno líbit.Viz dnešní kautza Bárta.Chtělo by to vystřílet celou tu zkur... Prahu :-)))

                        NČehun - Profil | Pá 13.4.2012 21:21:56

                        jarabeast >> to zase směřuješ celkově na vše.Zlatí komunisti

                          Njarabeast - Profil | Pá 13.4.2012 21:18:57

                          Čehun >> nejenom okres ale celá ČR

                            Npytlakslama - Profil | Pá 13.4.2012 21:18:35

                            Čehun >> Já jezdím převážně se zbožím do Středních Čech kolem Prahy a cajzli si strašně libujou jak je u nás všechno levný .

                              NČehun - Profil | Pá 13.4.2012 21:14:37

                              Petr64 >> to máš pravdu, proto musím jezdit do práce 30 km a ještě jednu mít navíc abych mohl rybařit :-)) Je to smutny,ale ceny větší než v Brně (bydlení,oblečení,potraviny) Okres Blansko stoji za PIČU.

                                NPetr64 - Profil | Čt 12.4.2012 20:08:46

                                tomas91 >> Slyšel sem že na blanensku je to s prací na prd.Když náhodou je,dávají málo.Leda bys byl eletrikář.Ten bude teď končit.

                                  Ntomas91 - Profil | Čt 12.4.2012 19:55:57

                                  Petr64 >> jj ty když máš věci pěkně v autě pořád. to je špatný zrovna by jsem potřeboval najít nějakou práci

                                    NPetr64 - Profil | St 11.4.2012 21:31:15

                                    kacci >> Na řece se to prej začíná plnit.
                                    Kousalo by to určitě,ale na co se ti ani neodvažuju napsat.

                                      Nkacci - Profil | St 11.4.2012 21:29:13

                                      Petr64 >> doufám v to že, budou kousat. Sem ještě nevím jestli 6ka nebo 5ka. Možná asi řeka. To se uvidí až tam budu.

                                        NPetr64 - Profil | St 11.4.2012 21:07:08

                                        tomas91 >> Já?Klidně.Jen nevím co by si dělal.:o))))