Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Petr64 - Profil | St 11.4.2012 21:06:24

Findusek >> Kdysi dávno.Proč myslíš že tuním služební??:-)
Na motor mi nějak nezůstaly finance.Budem veslovat v tandemu.:o))

    tomas91 - Profil | St 11.4.2012 20:33:30

    Petr64 >> tyjo nechceš mě zaměstnat :)))

      Findusek - Profil | St 11.4.2012 20:27:02

      Petr64 >> doufám, že nekupuješ taky motor za loď bych tam pádloval jen já :-(

        Findusek - Profil | St 11.4.2012 20:26:17

        Petr64 >> a v té Praze si už chytals?

          Petr64 - Profil | St 11.4.2012 20:19:14

          Findusek >> Jo je jasný.:o))

            Findusek - Profil | St 11.4.2012 20:16:41

            Petr64 >> hlavně to hned pojistit :-)))

              Petr64 - Profil | St 11.4.2012 20:15:06

              Findusek >> Chtěl sem mít to lítání po úřadech z krku.

                Findusek - Profil | St 11.4.2012 20:13:21

                Petr64 >> no neboj však ti to neprodajooo

                  Petr64 - Profil | St 11.4.2012 20:06:09

                  Findusek >> Mám ráno vyrazit směr Praha.:o((

                    Findusek - Profil | St 11.4.2012 20:04:03

                    Petr64 >> to budeš muset hned jet na ryby nebo někam maminu vyvest :-)))

                      Petr64 - Profil | St 11.4.2012 19:56:29

                      Findusek >> V pondělí v poledne je k vyzvednutí.

                        Findusek - Profil | St 11.4.2012 19:55:06

                        Petr64 >> a co ten tvůj kamion pořád je ve výrobě ?

                          Petr64 - Profil | St 11.4.2012 19:43:48

                          Findusek >> Mám to teď jako náhradní auto místo feldy.

                            Findusek - Profil | St 11.4.2012 19:40:59

                            Petr64 >> :-)))) to mu říkám vercajk na přestávku do práce :-)))

                              Petr64 - Profil | St 11.4.2012 19:33:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Findusek >> Je.I v práci mám vercajk.Začíná to být stereotyp.:o(

                                Findusek - Profil | St 11.4.2012 19:29:57

                                Petr64 >>
                                a pak že je život nudnej
                                :o))

                                  Petr64 - Profil | St 11.4.2012 19:27:51

                                  Findusek >> Na to se chytlo hodně lidí.:-)
                                  Aspoň je ML na chvíli zaujal.:o)))))

                                    Findusek - Profil | St 11.4.2012 19:26:05

                                    Petr64 >> ale ono kdyby ty fotky tam dal kdololiv jinej nebude to takovej trhák .... :-)

                                    Přiznám se, že i já si ty fotky zvětšoval a hledal nějakou tu rybu a to aspoň ve vodě :-))))

                                      Petr64 - Profil | St 11.4.2012 19:22:45

                                      Findusek >> Kdo ty ptákoviny má ale pořád vymejšlet? I Netipa je nějakej vyhořelej.:o((

                                        Findusek - Profil | St 11.4.2012 19:22:42

                                        Petr64 >> no uvidíme jakej bude v akci :-)
                                        ale jak si ho kupuješ ty - bude to trhák .... :-)))