Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NFindusek - Profil | St 11.4.2012 19:20:57

Petr64 >> už jsem zažil kreslený můj lov, ale toto je třída !!!! :-))))

    NPetr64 - Profil | St 11.4.2012 19:20:08

    Findusek >> Pro tebe je nejdostupnější v Milu.

      NPetr64 - Profil | St 11.4.2012 19:19:30

      Findusek >> Dík.Někdy ale není zbytí.:-)))

        NFindusek - Profil | St 11.4.2012 19:19:00

        Petr64 >> a kde je k vidění v Brně?

          NFindusek - Profil | St 11.4.2012 19:18:29

          Petr64 >> jinak taky skládám poklonu za ty fotky na můj lov, takovej nářez můžeš vymyslet jen ty :-))))))))

            NPetr64 - Profil | St 11.4.2012 19:16:16

            Findusek >> Já ho držel i v ruce.:-))
            Dokonce sem ho i kuchal,abych viděl jak to všechno funguje.:o))))

              NFindusek - Profil | St 11.4.2012 19:14:29

              Petr64 >> ty jsi ten stojan viděl naživo?

                NPetr64 - Profil | St 11.4.2012 19:12:18

                Findusek >> I na to sem částečně myslel.:o)))

                  NFindusek - Profil | St 11.4.2012 19:10:19

                  Petr64 >> nechci vidět ty naše manévry na plavidlech s držákama a stojanama po té dobré jedenáctce :-)

                    NPetr64 - Profil | St 11.4.2012 19:05:29

                    kacci >> Jestli ti Jarek zavolá,nebo jestli budou kousat?:-)))
                    Kam razíš.Na jih?

                      Nkacci - Profil | St 11.4.2012 19:01:46

                      jarabeast >> jj, v to doufám:)))

                        Njarabeast - Profil | St 11.4.2012 18:53:20

                        kacci >> tak ať se daří, ti pak zavolám jestli kóšó :-))

                          Nkacci - Profil | St 11.4.2012 18:43:40

                          vše nabaleno zítra po obědě valím na ně:)))

                            NPetr64 - Profil | St 11.4.2012 18:30:46

                            jarabeast >> Až uvidíš co všechno to umí,zbledneš závistí.Stojka na vouse,během pár sekund změna na match a nebo na fíííídr.:-)))

                              Njarabeast - Profil | St 11.4.2012 18:27:18

                              Čehun >> min kota 34 C2

                                Njarabeast - Profil | St 11.4.2012 18:25:25

                                Petr64 >> Se mě to zdá nebo se stebe stává kaprař? Takovej stojan to není nic pro čudlaře :-)))))))))))))))

                                  NČehun - Profil | St 11.4.2012 18:23:01

                                  jarabeast >> co sis koupil za motor?

                                    Njarabeast - Profil | St 11.4.2012 18:17:50

                                    Čehun >> musím teď být hodnej taťka :-))) zítra pojedu asi jen vyzkoušet motor na křeťas

                                      NPetr64 - Profil | St 11.4.2012 18:10:51

                                      Čehun >> Na přívěs.:o))
                                      Neboj.Je to vychytaný.Už jen vychytat tu slevu.:o)))

                                        NČehun - Profil | St 11.4.2012 18:09:40

                                        Petr64 >> to chceš dát na ten tvůj nafukovák? :-))