Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NPetr64 - Profil | St 11.4.2012 18:05:50

Findusek >> Bude to náhodou pevně přišroubovaný ke dnu člunu.Stojan nemá nárok kamkoliv padat.:o))))

    NLibor 1 - Profil | St 11.4.2012 13:35:42

    Findusek >> na potápěče kašli, uvážeš mu šutr ke krku a skopneš ho z loďky do vody o))))

      NFindusek - Profil | St 11.4.2012 10:33:15

      Petr64 >> to se ale musíš seznámit s nějakým potapěčem, protože co budeš dělat až ti ten stojan spandne z lodě do vody :-)))

        NČehun - Profil | Út 10.4.2012 22:09:51

        jarabeast >> Jardo jestli si ty ryby neprosadíš tak seš mrtvej Homolka :-))) tak to musíš takhle :-)))


        http://www.youtube.com/watch?v=uZ_hH6kydQg&feature=​relmfu

          NPetr64 - Profil | Út 10.4.2012 21:55:42

          Findusek - >> Ukecám minimálně litr dolů a jdu do toho.:o)))
          .
          http://www.abos.cz/_6871-daiwa-infinity-boat-pod.ht​m

            Nkacci - Profil | Út 10.4.2012 20:50:11

            jarabeast >> jj to znám!!!!

              Njarabeast - Profil | Út 10.4.2012 20:34:15

              kacci >> nevím, myslím že to doma už ale asi neprojde, chci jet totiž příští týden

                Nmichec - Profil | Út 10.4.2012 20:30:38

                tomas91 >> Já do toho moc nevidím, ale o něčem už svědčil ten výlov.

                  Nkacci - Profil | Út 10.4.2012 20:29:59

                  jarabeast >> asi 6ka, sam ješte nevím,co jel bys taky?

                    Ntomas91 - Profil | Út 10.4.2012 20:29:47

                    Fullnek >> sam jsem viděl jak tam sypal všechny malí ryby a podobně. Jsou to jen jeho lži jk s těma metrovejma. ani se nepřiznal že tam zustali jen 3jeseteři prý jich tam je 13 :))

                      Njarabeast - Profil | Út 10.4.2012 20:28:29

                      kacci >> kam jedete, 5,6,7nebo řeka?

                        Nkacci - Profil | Út 10.4.2012 19:07:50

                        Ahoj klucíííí, ve čtvrtek vyrazím na jih v pátek večer musím dom, možná pojede i čehun, přida se někdo?

                          Njarabeast - Profil | Út 10.4.2012 16:41:33

                          Unschlagbar >> tak nabiječku už mám, ale dík za pomoc :-)

                            NFullnek - Profil | Út 10.4.2012 11:52:08

                            Findusek >> Vágner říkal že to všecko nedolovil a že tam něco zustalo,byly jsme ve třech a chytili jsme jich dohromady 70ks karasa,některý i 40cm a dost malích kapříku,těch 30kovejch

                              NLibor 1 - Profil | Po 9.4.2012 21:44:16

                              Findusek >> nj., jsem po noční atd. o))))
                              dobrou noc všem

                                NFindusek - Profil | Po 9.4.2012 21:27:24

                                Libor 1 >> si mě nepochopil já myslel nejaká reklamní akce co tam chytaj na to ty důchodce podvodníci :-))))) (nádobí, mixéry, vysavače atd. :-)))) )

                                  NLibor 1 - Profil | Po 9.4.2012 20:16:40

                                  Findusek >> to mě nikdo neřekl o))) dovezl jsem jenom to nejnutnější, dokonce jsem nebral ani LCD TV s dálkovým ovládáním o)))))
                                  nejnutnější kaprařskou věc ??

                                    NFindusek - Profil | Po 9.4.2012 20:08:48

                                    Libor 1 >> ale to byly závody a né předváděcí akce předražených věcí :-)))

                                      NLibor 1 - Profil | Po 9.4.2012 20:07:08

                                      Findusek >> to tě neomlouvá, vítězit mají pozvaní hosté i když nic neumí o)))))