Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NČehun - Profil | St 4.4.2012 21:29:13

Petr64 >> já se přizpůsobím a koupím si i plavačku :-))

    Njarabeast - Profil | St 4.4.2012 21:28:30

    Petr64 >> je to vůbec ryba? :-))))))))

      Njarabeast - Profil | St 4.4.2012 21:27:28

      Petr64 >> pěknej potěr :-))

        NPetr64 - Profil | St 4.4.2012 21:25:55

        Čehun >> Asi ne.Ty seš zvyklej dělat,a to se u nás nedělá.:o)))

          NČehun - Profil | St 4.4.2012 21:24:57

          Petr64 >> kurňa nebyla by u vás hokna i pro mě?

            NPetr64 - Profil | St 4.4.2012 21:24:08

            jarabeast >> Vítej v klubu.Ještě se máš co učit.:o))

              NPetr64 - Profil | St 4.4.2012 21:22:49

              Čehun >> To by šlo.Dělám zítra v Krumvířu a jedu kolem.Já se stavím na čumendu a kolega na čepovaný.Čím později přijedem na firmu,tím víc nám zaplatěj.:o)))

                Njarabeast - Profil | St 4.4.2012 21:20:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                proboha, ze mě už se taky stává čudlař óóóóó:-))

                  NČehun - Profil | St 4.4.2012 21:18:47

                  Petr64 >> zdarec budu tam tak kolem 4 chtěl bych nejpozději ve 3 vyjet z domu.

                    Npytlakslama - Profil | St 4.4.2012 20:54:27

                    Miloušek >> Kdy se stavíš pro tu řepku ?

                      NPetr64 - Profil | St 4.4.2012 20:17:13

                      pytlakslama >> Protože se jich kuličkáři bojej.:-))))

                        Npytlakslama - Profil | St 4.4.2012 20:15:27

                        Petr64 >> Čudlaři tam mají zakázanej vstup . Je to napsaný na ceduli co visí na bráně :- )))

                          NPetr64 - Profil | St 4.4.2012 19:49:40

                          Čehun >> V kolik tam budete?Pojedu kolem,tak bych se stavil na kontrolu.:o)))

                            NČehun - Profil | St 4.4.2012 18:33:46

                            Miloušek >> já chci jet až zítra odpoledne.Si v práci vem na pátek volno a jeď se mnou.Neříkej že v Novibře máte tolik práce?

                              NMiloušek - Profil | St 4.4.2012 17:07:58

                              Čehun >> ty vole sem si to přečetl až tet kdybych to věděl dřív jel bych.....

                                NČehun - Profil | St 4.4.2012 17:03:26

                                Miloušek >> Neser :-) jedeš se mnou zítra na ryby až do pátku? co co

                                  NMiloušek - Profil | St 4.4.2012 16:56:36

                                  Víte kde má ryba Pí*u??? Na břehu s prutama.....

                                    NPetr64 - Profil | Út 3.4.2012 19:34:28

                                    Čehun >> Tak.:o))

                                      NČehun - Profil | Út 3.4.2012 19:33:45

                                      Petr64 >> budu muset založit nějakou novou otázku.Tady je to samej brčkař nuda :-)))

                                        NPetr64 - Profil | Út 3.4.2012 19:22:30

                                        Čehun >> Tady kapraři žádní nejsou.:o))