Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NAntii - Profil | Út 3.4.2012 19:14:59

michec >> A na které vodě si byl jestli to není tajné? ;) Já jsem zatím stihl párkrát Petrovice a bída.

    NČehun - Profil | Út 3.4.2012 18:10:21

    najde se tady nějakej kaprař kterej by se mnou ve čtvrtek až do patku jel na Balaton co co co? Na Mušov nejedu nejsem blázen, ještě chvilinku si počkám,až budou ve tření :-)))

      NPetr64 - Profil | Po 2.4.2012 22:47:59

      Findusek >> Mizím.Ráno musím na ryby.:-)))

        NFindusek - Profil | Po 2.4.2012 22:46:39

        Petr64 >> :-))))

          NPetr64 - Profil | Po 2.4.2012 22:44:16

          Findusek >> Ta fena furt posiluje.Za chvílu bude silnější než já.:o((((

            NPetr64 - Profil | Po 2.4.2012 22:43:04

            Libor 1 >> No problem.:o)
            Zdar.

              NFindusek - Profil | Po 2.4.2012 22:37:52

              Petr64 >> to by tě pak asi nebylo přes - azuro !!!! vidět jak by jsi měl silnou auru :-))))

                NFindusek - Profil | Po 2.4.2012 22:35:53

                Libor 1 >> hele neškleb se smutně přece nemůže být takovej problém půjčit na půl dne parník s kapitánem :-))))
                ***************smajlík co kroutí hlavou******************

                  NLibor 1 - Profil | Po 2.4.2012 22:35:53

                  Petr64 >> to by šlo, musíš, ale nějaký předtím chytit o)))))
                  dobrou !

                    NPetr64 - Profil | Po 2.4.2012 22:34:39

                    Findusek >> Proto se nezaloží.:o)))))

                      NLibor 1 - Profil | Po 2.4.2012 22:33:14

                      Findusek >> škoda o((
                      a neříkej vaší louži prýgl o))

                        NFindusek - Profil | Po 2.4.2012 22:32:40

                        Petr64 >> myslím že ta otázka má velkou budoucnost :-))))

                          NPetr64 - Profil | Po 2.4.2012 22:28:04

                          Libor 1 >> Co teda ""Prasečkyni na Jižní Moravě""?:o))))

                            NLibor 1 - Profil | Po 2.4.2012 22:25:11

                            Findusek >> chápu to dobře že loď budeš mít na Brněnské přehradě ??

                              NLibor 1 - Profil | Po 2.4.2012 22:22:57

                              Petr64 >> já teda rozhodně nééé, chytám je převážně na Břeclavsku a Znojemsku ))

                                NFindusek - Profil | Po 2.4.2012 22:19:08

                                Petr64 - LIBOR 2.4.2012 22:16:41 >> Petr ví, že bych srdcovku na našem okrese neopustil :-)))))))

                                  NFindusek - Profil | Po 2.4.2012 22:17:22

                                  Libor 1 >> brňákům nebudu tady lést do zelí...... :-)))

                                    NPetr64 - Profil | Po 2.4.2012 22:17:03

                                    Findusek >> Jen žertuju.:-))

                                      NPetr64 - Profil | Po 2.4.2012 22:16:41

                                      Libor 1 >> Kapři na Brněnsku můžem založit my dva.:-))))

                                        NPetr64 - Profil | Po 2.4.2012 22:15:51

                                        Libor 1 >> Nemám napsal jednou.:-)))