Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Libor 1 - Profil | Po 2.4.2012 22:12:30

Findusek >> tak to založ nový fórum *KAPŘI NA BRNĚNSKU* O)))
nemám stačí jednou ))

    Findusek - Profil | Po 2.4.2012 22:11:52

    Petr64 >> nemám z toho nenám strach :-))

      Petr64 - Profil | Po 2.4.2012 22:09:17

      Findusek >> Aby se nějakej každej konal.:o)))))

        Findusek - Profil | Po 2.4.2012 22:08:12

        Petr64 >> to je jasný až uvidíš ty držáky v akci budeš valit voči.....každýho nechám stoooooooooo metrů hrčet :-)))))

          Findusek - Profil | Po 2.4.2012 22:06:01

          Libor 1 >> na prygl mám málo času ale hodně nočních :-)))))))
          a spoustu světýlek :-)))

            Petr64 - Profil | Po 2.4.2012 22:05:44

            Libor 1 >> Chtěl napsat Pryglík.:o))))

              Petr64 - Profil | Po 2.4.2012 22:05:21

              Findusek >> Jak budu mít volno,domluvíme se.

                Findusek - Profil | Po 2.4.2012 22:04:25

                Petr64 >> asi někde pod holywoodem :-))))

                  Libor 1 - Profil | Po 2.4.2012 22:03:56

                  Findusek >> na prýgl ?? snad na Křéťu néé ??

                    Petr64 - Profil | Po 2.4.2012 22:02:34

                    Findusek >> To je fajn.To už budu mít kočár i já.Kde zahájíme??

                      Findusek - Profil | Po 2.4.2012 22:00:46

                      Petr64 >> já už skoro neutrácím není co :-))))
                      za čtrnáct dní vyvezu parník na prygl komeťáku :-)))

                        Petr64 - Profil | Po 2.4.2012 21:55:18

                        Findusek >> Zase utrácíš??:-)
                        KOMETÁÁÁ!!!!!!!!!

                          Findusek - Profil | Po 2.4.2012 21:33:59

                          Petr64 >> dnes jsem v milu koupil tu lopatku :-)))))

                            Petr64 - Profil | Po 2.4.2012 19:02:35

                            jarabeast >> Teď je ideální hloubka tak 1,5-2m.Tam je to akční.To u hráze ale není.

                              jarabeast - Profil | Po 2.4.2012 18:56:09

                              Petr64 >> jo byl sem v levím rohu, na fídr sem vymodlil dva cejny jinak nic

                                Petr64 - Profil | Po 2.4.2012 18:52:47

                                jarabeast >> V rohu hráze??Na položenou to není v tomhle počasí vhodný.

                                  jarabeast - Profil | Po 2.4.2012 18:51:03

                                  Petr64 >> tam kde ty včerá

                                    Petr64 - Profil | Po 2.4.2012 18:49:12

                                    jarabeast >> Kde si byl??

                                      jarabeast - Profil | Po 2.4.2012 18:46:32

                                      Petr64 >> jo minulej týden sem tam byl dvakrát a žralo to přímo luxusně, ale dneska to fakt nešlo

                                        kacci - Profil | Po 2.4.2012 18:30:14

                                        Čehun >> kuva to su v praci, jsme mohli dát repeté!!!!!!!!!!!!!!!!