Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Vojvoda - Profil | Ne 20.6.2010 14:03:50

jarabeast >> Zdar! Tam se chytá jenom červenec a srpen. To je rybník obecní a je chovný. Potom je tam výlov. Chytačka je tam dobrá.

    jarabeast - Profil | Ne 20.6.2010 13:20:08

    Vojvoda >> čau, skoušel si tam chytat?

      Vojvoda - Profil | So 19.6.2010 12:26:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ještě nějaký. Ten pes to je hlídač!

        Vojvoda - Profil | So 19.6.2010 12:17:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Zdar! Posílám ty fotky Jedovnického rybníku kde se dá lovit.

          Findusek - Profil | Čt 17.6.2010 23:22:36

          Batuta >> jak říká jzd pojedeš přes dědinu a dojedeš přímo k rybníku, před cca 7 lety se dalo dojet přímo k vodě, teď nevím ale to asi pořád ta polňačka vede dál. Je to opravdu loužička tak na max tři rybáře. Ale je to lom a ten se neslovuje kdo ví co tam je ukryto za kousky. Pokud tam pojedeš udělej sem nějaký fotky, děkuji.
          Každý místní domorodec ti v dědině cestu rád ochotně ukáže.

            smradzjzd - Profil | Čt 17.6.2010 21:40:33

            zazatec >> nevím jak to tam teď vypadá, ale cesta vede i přes dědinu. Pojedeš pořád rovně nahoru, i kolem mostku co je na druhou stranu potoka a na dalším rozcestí (už skoro na konci dědiny) doleva. A ještě by se to dalo eventuelně objet přes kopec tou cestou vpravo, ale musel bys mít motokrosovou motorku, nebo jít pěškobusem přes brd jak prase.
            Podívej se na fotomapu, bude ti to jasný
            http://www.mapy.cz/#mm=FP@sa=s@st=s@ssq=spe%C5%A1ov​@sss=1@ssp=124197996_124186316_146381932_146255564@​x=138165824@y=133511648@z=15

              Batuta - Profil | Čt 17.6.2010 20:13:08

              zazatec >> Já to tam tak neznám, ale myslím, že není, jelikož i ta stávající je od toho lomu na levé straně víceméně polňačka. A ty závory nevím, já jsem je tam zavřené nepotkal. Možná kvůli té vichřici, kdo ví...

                zazatec - Profil | Čt 17.6.2010 20:10:36

                Batuta >> A jak se do toho lomu dostanu? Dneska jsem se tam byl podívat. Šel jsem po trase vyznačené na obrázku a na dvou místech byly závory. Na té druhé byla cedule ZÁKAZ VSTUPU, tak jsem šel zpět. Neexistuje jiná cesta?

                  Findusek - Profil | Čt 17.6.2010 10:31:39

                  pytlakslama >> že jsi za jeden den popíchal v ČH půl rybníka moc nikde neříkej ať ti nenavíší cenu a neomezí chytání pouze na jeden prut ................. :-) Foto toho kapra pak dám do profilu

                    pytlakslama - Profil | Čt 17.6.2010 9:11:27

                    Findusek >> To teda jo . Však jsme ti toho macka pěkně nahnali . Ještě jednou gratuluji . Přes noc to nebyla žádná sláva ale zato dopoledne to byla paráda . Sice jsme se nedostali přes osmdesát ale kolem těch osmdesáti jich bylo víc než dost . Celkem jsme jich vytáhli přes padesát a k tomu tři amury .

                      Vojvoda - Profil | St 16.6.2010 21:26:32

                      Jo to je škoda rád bych zustal. Ty místa nafotím. Zítra nejsem doma tak v pátek se o to pokusím. Lovu zdar!

                        Findusek - Profil | St 16.6.2010 20:44:13

                        Petr64 >> pokud by jme chtěli udělat nějaký ty závody, není to problém a vyčlenili by nám v Č.H. i stranu, kterou bychom chtěli

                          Findusek - Profil | St 16.6.2010 20:41:58

                          pytlakslama >> ale tu hráz jsme pěkně obklíčili :-)

                            Findusek - Profil | St 16.6.2010 20:28:47

                            Vojvoda >> škoda, že nevozíš vercajk v autě mohl jsi tam zůstat s náma :-)

                              Findusek - Profil | St 16.6.2010 20:17:57

                              Vojvoda - 16.6.2010 11:29:59 >> přes noc mne to moc nejezdilo, do půlnoci jsem měl mrtvo a pak to začalo občas jezdit, nejlepší bylo ráno :-) V noci přišel můj osobák soukromých revírů K-90. Na proti mě chytal Petr (PytlákSláma) a mu to jezdilo o něco víc. Nafoť nám sem Jedovnický rybník a ty místa z kterých se tam chytá - děkuji

                                eassy - Profil | St 16.6.2010 16:57:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tak sem byl zahájit na křetínce ... Kromě novyho X-rapa na stromě, nákej okoun a štička ... :))) A docela mě udivilo jakou má 0,25 Awa-shima na štiky nosnost viz foto ... (to sem vytáhl cca 5 m z vody :) ....

                                  Batuta - Profil | St 16.6.2010 15:47:26

                                  zazatec >> Okouny jsem tam neviděl ani nechytl, jen línky a plotice, je to hodně malá voda...

                                    zazatec - Profil | St 16.6.2010 15:42:52

                                    A dají se tam chytit nějací dravci? Hlavně mi jde o okouny.

                                      Vojvoda - Profil | St 16.6.2010 11:29:59

                                      Nazdar Findusku! Tak co jste chytli v Cerné Hore přes tu noc? Jedovničák.

                                        smradzjzd - Profil | Út 15.6.2010 19:31:19

                                        zazatec >> jo, to druhý je koupaliště