Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

zazatec - Profil | Út 15.6.2010 18:35:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Je to tady?

    Batuta - Profil | Út 15.6.2010 14:39:40

    zazatec >> Víme

      zazatec - Profil | Út 15.6.2010 13:43:56

      Nevíte někdo kde je ve Spešově zatopený lom?

        Findusek - Profil | Po 14.6.2010 19:51:35

        Petr64 >> nad tím počasím se asi moc nedá přemýšlet to by se člověk asi nikam nedostal

          Findusek - Profil | Po 14.6.2010 19:50:28

          pytlakslama >> psal jsem ti zprávu tak se ozvi

            Petr64 - Profil | Po 14.6.2010 17:34:32

            Findusek >> Taky sem v sobotu večer dostal podobnou zprávu z Boskovic,že tam je Sodoma Gomora.Já osobně seděl na chatě na střeše a koukal jak se bouřka někde nad Bystřicí trhá.Jedna půlka šla na Třebovou a druhá na to tvý Blansko.Na zahradě mi spadl takovej chvilkovej zalejvák.

              pytlakslama - Profil | Po 14.6.2010 14:14:54

              Findusek >> Jasně ! Máš rezervaci ? V kolik tam ?

                Findusek - Profil | Po 14.6.2010 12:21:33

                Petr64 >> já byl v sobotu přez noc na Křetínce a když mě volaly z domu, že v Blansku vychr kácí stromy a všechno lítá luftem nebylo mi do smíchu, nakonec tam byla bouřka bez větru takže deštník to ustál :-I

                  Findusek - Profil | Po 14.6.2010 12:16:03

                  pytlakslama >> jako myslíš do Č.H.

                    Petr64 - Profil | Po 14.6.2010 11:48:14

                    Findusek >> Jezdím na stejný místo už 4 roky a pravidelně se trefuju do pořádné bouřky.Už si zvykám a počítám s tím.:-))

                      Findusek - Profil | Po 14.6.2010 11:43:56

                      Petr64 >> tak hlavně aby vyšlo počasí, ty bouřky teď no hrůza. Jedu o výkendu stanovat tak si asi připojistím bivak :-)

                        pytlakslama - Profil | Po 14.6.2010 11:41:37

                        Findusek >> Já na tebe zapomněl . Jsu celej týden doma . Takže jdu do toho s tebou .

                          Petr64 - Profil | Po 14.6.2010 11:31:40

                          Findusek >> Já zítra jedu do práce.Taky určitej druh maratonu.:-))
                          21.6. ale jedu na týden na Dyju.To bude megamaraton.Doufám že se něco chytne.

                            Findusek - Profil | Po 14.6.2010 11:27:08

                            Petr64 >> zatím se k maratonu moc lidí nevyjádřilo :-)

                            Já jedu na maroton do Č.H. zítra......

                              Petr64 - Profil | Po 14.6.2010 11:20:12

                              Findusek >> Fotky sem projel už včera.Myslel sem ohledně maratonu v ČH.

                                Findusek - Profil | Po 14.6.2010 11:18:04

                                Petr64 >> vše při starým přibylo pár hezkejch fotek koukni kousek - nazád :-)

                                  Petr64 - Profil | Ne 13.6.2010 20:43:26

                                  jarabeast >> Pár kapříků se tam chytlo,jeden amur a já byl jenom cejnkovej.Ryby byly už od rána na hladině.Místní si ale nějaký míráky odnesli.

                                    jarabeast - Profil | Ne 13.6.2010 20:23:43

                                    Petr64 >> čau, šlo něco na tým koupáku?

                                      Petr64 - Profil | Ne 13.6.2010 20:02:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Když vylezlo slunko,sem si všiml,že voda má nějakou jinou barvu.:-))

                                        Petr64 - Profil | Ne 13.6.2010 19:55:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Včera sem byl na koupáku.