Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Npytlakslama - Profil | Po 21.6.2010 21:14:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tak já přidávám pár fotek z vydařeného rybářského víkendu .

    Njarabeast - Profil | Po 21.6.2010 20:30:21

    Hori >> hlavní příčina je určitě MASAŘINA, je to prostě hnus, přesně tak kdyby se lidi lépe chovali k rybám a sem tam nějakou pustili tak je to uplně o něčem jiným, jenomže na křetínce to bohužél nefunguje :-((
    tam se bere uplně všechno co se chytne, o místních rybářích ani nemluvě, potom to tam taky tak vypadá

      NHori - Profil | Po 21.6.2010 20:11:19

      jarabeast >> Chtělo by to se k rybě lépe chovat a vracet ji revíru. Myslím, že těch okounů se tam muselo taky vybrat moc. Nebo myslíš, že to má jinou příčinu?

        Njarabeast - Profil | Po 21.6.2010 18:58:00

        Hori >> s okounama je to tam poslední dobou taky čím dál horší, dřív sme lapali pěkný okouny na pláži a u mostu, ale poslední 3 roky vůbec nic, teď je to prostě jenom o náhodě :-(

          NHori - Profil | Po 21.6.2010 18:50:02

          jarabeast >> Štvali mě okyši, na který jseme se těšil.

            Njarabeast - Profil | Po 21.6.2010 18:47:33

            Hori >> takovejch nás tam bylo víc...prostě bída

              NHori - Profil | Po 21.6.2010 18:43:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              eassy >> Den po zahájené jsem na Křetínce dopadl úplně stejně jako ty :o)

                Neassy - Profil | Po 21.6.2010 8:40:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Čehun - >> Na křetínce zahájená nic moc ... foukal strašnej větr, ale nahazovat se dalo :-) Nakonec jsem po 3 hodinách přemluvil jednu kudlu ..

                  NFindusek - Profil | Ne 20.6.2010 22:20:06

                  Čehun >> stanové místa na rybníku jsou hodně dopředu rezervována a platí se i záloha, rybník byl zaplněn tak z 85 % pár lidí to dle předpovědí počasí asi vzdalo. Vždy rezervuju dva stany, ikdyž jedu sám.....co kdyby někdo chtěl nakonec jet...... :-)

                    NČehun - Profil | Ne 20.6.2010 22:08:28

                    Findusek >> Super pánové aspoň něco gratuluji.Sleduju že druhej a třetí flek už nemělo cenu vyhlašovat :-)))))) Chytlo se něco peknýho,kolik bylo závodníků?

                      NFindusek - Profil | Ne 20.6.2010 22:00:38

                      Čehun >> dnes jsem se vrátil z Jestřabic, souhrou náhod a rybářského nadšení jsem tam byl společně s Petrem (PytlákemSlámou), kterému jsem na poslední chvilku nabídl rezervovanej flek. Počasí nám nakonec vyšlo ikdyž to vypadalo hrůzostrašně. Kaprů jsme moc nepochytali, ale na jesetery jsme byli široko daleko přeborníci. Petr je mlátil jednoho za druhým :-))

                        NČehun - Profil | Ne 20.6.2010 21:40:31

                        Findusek >> Jak v Černé hoře o víkendu :-))))))

                          NFindusek - Profil | Ne 20.6.2010 21:39:10

                          Vojvoda >> mám takové tušení, že v noci to v Jedasech vypadá jak na závodech :-))

                            NČehun - Profil | Ne 20.6.2010 21:32:39

                            tak jak pak jste začli zahájenou na dravcích? Hodně by mě zajímala křetinka,byli ste někdo?

                              NČehun - Profil | Ne 20.6.2010 21:31:16

                              Jinak nazdar kluci už jsu zpátky.

                                NČehun - Profil | Ne 20.6.2010 21:30:49

                                No v těch Jeďasích bych tomu moc nevěřil že se tam dá chytnout peknej kapr.Když to každej rok slovujou a mají tam z toho pěknou atrakci.Velky ryby jdou do soukromáku a malí se rozprodají divákum a až se to všechno spočíta a udělá se závěr kolik se vlastně vydělalo tak ten zbytek se tam nahazí zpátky a to určitě žádní obři nebudou :-((((((

                                  NVojvoda - Profil | Ne 20.6.2010 20:54:57

                                  Findusek >> To já taky ne!

                                    NFindusek - Profil | Ne 20.6.2010 19:27:11

                                    Vojvoda >> díky za fotky, splnil jsi co jsi slíbil a k chválím dávám i "1". Kdybych bydlel v Jedasích, tak bych si tam přes noc občas asi skočil zachytat, samozřejmě chyť a pusť - neodolal bych pokušení....... :-))

                                      NVojvoda - Profil | Ne 20.6.2010 16:53:36

                                      jarabeast >> Já si myslím že dá. Loni jsem chytil kapry k 70 cm. Vyděl jsem aji pěkný amury. Vono je to votom že se chytá jenom na pár místech a jenom od 5h do 21h. To dojde náhodně větší kapr.

                                        Njarabeast - Profil | Ne 20.6.2010 16:45:01

                                        Vojvoda >> jj vím že je to obecní rybník, jednou sem tam chytal ale to už je docela dlouho tak aspoň 6let zpět, jestli si to dobře pamatuju tak sem nějaký kapry chytil ale nad 55cm sem se myslím nedostal, tak by mě zajímalo jak to tam vypadá teď, jestli se tam dá chytit něco většího