Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Njarabeast - Profil | Ne 25.3.2012 21:32:38

Petr64 >> zachytat a na křéti??? spíš to bude takovej výlet na vodě:-)))))))

    NPetr64 - Profil | Ne 25.3.2012 21:27:34

    jarabeast >> Třeba.Vábit budeš ty a já si zachytám.:o)))

      Njarabeast - Profil | Ne 25.3.2012 21:23:00

      Petr64 >> zahájená je ještě celekm daleko ale jo klidně můžem zahájit na křéti. Myslíš vábku?

        NPetr64 - Profil | Ne 25.3.2012 21:20:09

        jarabeast >> Jel bych makat tam kde je kousek k vodě.Veselí nad Moravou.:-)))
        .
        Dám tam 0,60mm.Na ty mý čudle to bude stačit.:-))
        Co bys řekl zahájení z vody na Křéti??

          Njarabeast - Profil | Ne 25.3.2012 21:10:31

          Petr64 >> už víš co budeš motat na ty mulťáky za špagát?

            Njarabeast - Profil | Ne 25.3.2012 21:09:26

            Petr64 >> kam bys pořád jezdil ? :-))) jj pak sem šoupni fotku

              NPetr64 - Profil | Ne 25.3.2012 21:04:13

              jarabeast >> Zejtra mám proutky doma.Pokud neodjedu do terénu,dám foto.

                NPetr64 - Profil | Ne 25.3.2012 21:03:30

                Libor 1 >> Phe!!
                Něco lepčího.:-)))

                  NLibor 1 - Profil | Ne 25.3.2012 20:41:40

                  Petr64 >> sis koupil granáty o)))

                    NPetr64 - Profil | Ne 25.3.2012 19:50:56

                    Jejda jejda.Koukám,že u kaprařů začíná jarní závar.:-)))
                    Po velikonocích to začnu dusit na křéti.Mám tajnou zbraň.:-)))))

                      NČehun - Profil | Ne 25.3.2012 12:34:05

                      jarabeast >> Všecho na gulkos oliheň.

                        NLaďa K - Profil | Ne 25.3.2012 12:08:40

                        jarabeast >> Jo a Vrbovec už je rozmrzlej taky, ale tam jsem ještě letos nechytal

                          Njarabeast - Profil | Ne 25.3.2012 11:18:12

                          Čehun >> na co na kule? nebo na džížale :-))

                            NČehun - Profil | Ne 25.3.2012 11:07:25

                            jarabeast >> Zdajjjjj tak já jsem dnes lapl jednoho kapříka a jeden se mi vypnul u břehu,velikostně 50+.Kamoši se rano bavili plavačkou a nachytali nějaky duháky,cejny,karasy.

                              Njarabeast - Profil | Ne 25.3.2012 10:38:27

                              Laďa K >>kdes byl na tom brčálníku u silnice naproti pálenici?

                                Njarabeast - Profil | Ne 25.3.2012 10:30:34

                                Čehun >> tak co lapnul jsi něco?

                                  Ncinen - Profil | Ne 25.3.2012 10:05:30

                                  hele ty zavody myslim vazne neco musime podniknout .)

                                    NSaimon - Profil | Ne 25.3.2012 9:19:51

                                    Čehun >> tak jak začneš prodávat tak dej vědět, něco bych třeba vzal :-)

                                      NČehun - Profil | So 24.3.2012 23:49:21

                                      Kuuuuu...va tady je nuda,jinak dnes jsem s kamošema na oplocence v Č.H, JÁááá zero :-)) jeden kamoš 2 kapry a jesetera cca120cm a druhej 1 kapra.jestli nic nechytnu tak prodávám vercajk ;-))

                                        NLaďa K - Profil | So 24.3.2012 14:50:25

                                        Tak jsem dnes zahájil v Cetkovicích: 1 kapřík, 4 cejci a asi 4 plotice. Za dvě hodiny celkem fajn.