Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Njarabeast - Profil | Po 26.3.2012 18:44:29

Čehun >> to je X2 to brolly?

    Njarabeast - Profil | Po 26.3.2012 18:43:57

    Petr64 >> Ať už je zahájená a můžeme testovat.

      Njarabeast - Profil | Po 26.3.2012 18:43:33

      Petr64 >> tož moc pěkné čagany to sú :-))))))

        NPetr64 - Profil | Po 26.3.2012 18:40:48

        Čehun >> Už jen šňůru a můžu vyrazit.:-)
        Ještě vlastně vyrobit vidle.

          NČehun - Profil | Po 26.3.2012 18:37:26

          Petr64 >> jinak pěkné klacky,záčínam silně uvažovat že si sumcařskou výbavičku taky pořídím.

            NPetr64 - Profil | Po 26.3.2012 18:37:14

            Čehun >> Tak to jo.Vetšinou si vozím dva kastle piv a je to taktak.Ušetřím jedině díky tomu,že se mi nechce veslovat ke břehu pro plný.:o)))

              NČehun - Profil | Po 26.3.2012 18:34:02

              Petr64 >> jen na pár hodinovou vycházku :-)))

                NPetr64 - Profil | Po 26.3.2012 18:31:09

                jarabeast >> Je to doma a poctivě schovaný.:-)))))

                  NPetr64 - Profil | Po 26.3.2012 18:29:30

                  Čehun >> To je na jednodenní výlet??:o))))

                    NPetr64 - Profil | Po 26.3.2012 18:28:58

                    Unschlagbar >> Takový prcky sypali na Křéťu?Kdy?

                      NPetr64 - Profil | Po 26.3.2012 18:27:54

                      Libor 1 >> Co má kaprař,vlastní i průměrnej čudlař.:-))))
                      Jak nemusím večer na cesty,můžu chlemtat co hrdlo ráčí.:o)))))

                        NČehun - Profil | Po 26.3.2012 18:13:20

                        A až se to pěkně všechno vypije tak šup do hajan.

                          NČehun - Profil | Po 26.3.2012 18:10:14

                          Petr64 >> joooo kaprař ten těžkou dřinu má :-)))

                            NUnschlagbar - Profil | Po 26.3.2012 11:28:48

                            Pojedete někdo na Velikonoce (víkend před) na mušov? Osobně pokud budu už mít hotovou loď 1,5x4 m tak by jsme se tam tři určitě vešli, předpokládám že ze břehu si nezachytáme (nenajdeme místo).Pokud se tam nikomu nechce tak budu určitě na Křetínce.

                              NUnschlagbar - Profil | Po 26.3.2012 8:00:32

                              jarabeast >> Petr64- 25.3.2012 22:01:29 >> Čau, loni sem uvábil i štiku a sadili sumečky cca 60 tak aspoň pro zábavu něco bude, jinak ta flaška a karty nebudou špatný.

                                NLibor 1 - Profil | Ne 25.3.2012 22:25:15

                                Petr64 >> chlastat na rybách smí jenom a pouze kapraři, a to ještě pouze ti co mají bivak a pípáky - tedy já, ty rózhodně néé o))))

                                  Njarabeast - Profil | Ne 25.3.2012 22:01:29

                                  Petr64 >> a nebo, to bude lepší řešení :-))

                                    NPetr64 - Profil | Ne 25.3.2012 21:58:17

                                    jarabeast >> Vezmu flašku a karty.:o))

                                      Njarabeast - Profil | Ne 25.3.2012 21:57:35

                                      Petr64 >> No tak když to nepude tak skusíme aspoň ty candáty. Oprava candátky! :-))) ale stejně si sebou pro sichr vezmu raději i nějaký křížovky aby nebyla nuda :-))))

                                        NPetr64 - Profil | Ne 25.3.2012 21:36:54

                                        jarabeast >> Náhodou.....Loni sem měl na číně vyvezenou trhačku na 8mi metrech.Celej den sem si liboval jak rybka pěkně maká a večer sem zjistil,že se mi tam oběsil candátek.:o)))
                                        Vždycky se něco chytne.:-))))