Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Findusek - Profil | Pá 23.3.2012 21:13:31

Čehun >> jj lepidlo na vodní prasátka :-))))

    Čehun - Profil | Pá 23.3.2012 20:28:30

    Findusek >> my jim koulíme jen samy dobroty. ne jak ten tvůj restart-power MIX :-)))) to je nějaky lepidlo ne :-))

      Findusek - Profil | Pá 23.3.2012 20:24:54

      Čehun >> buď rád, že ty ryby taky někdo krmí, po těch tvých béčkách mají asi jenom zácpu :-))))

        Čehun - Profil | Pá 23.3.2012 20:17:09

        Findusek >> :-))))

          Findusek - Profil | Pá 23.3.2012 20:13:52

          Čehun >> Ještě budeš rád, když si vezmeš ode mě džížalu a super-restart-power MIX :-))))

            Čehun - Profil | Pá 23.3.2012 19:37:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            už mi chybí ta naše extrémní rybařina.Mohli by jsme zase něco naplánovat co co?

              Čehun - Profil | Pá 23.3.2012 19:23:38

              jarabeast >> hoši tak ty šikovny ručičky jsou přece našeho džížaláčka :-))) Doufám že mě nedá červenou kartu :-))

                jarabeast - Profil | Pá 23.3.2012 19:19:52

                Saimon >> já byl dneska u vody skoro sám

                  jarabeast - Profil | Pá 23.3.2012 19:17:47

                  Saimon >> to není šrot to je metodmix

                    jarabeast - Profil | Pá 23.3.2012 19:17:16

                    Čehun >> já poznávám ty nohy tam :-)))

                      Saimon - Profil | Pá 23.3.2012 19:16:07

                      Čehun >> ručičky ne, ale tu bundu a hlavně ten ŠROT :-D

                        Čehun - Profil | Pá 23.3.2012 19:14:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Saimon >> kuv...a rybářu už je jak sra..ček,co ?chtělo by to pozbírat nějaky papíry,třeba za tohle :-))) a jestli poznáš ty šikovny ručičky?

                          Saimon - Profil | Pá 23.3.2012 18:58:33

                          Čehun >> jo, dneska skoro nebylo kam sednout

                            Čehun - Profil | Pá 23.3.2012 18:43:46

                            tady je to nějaky mrtvý,to jsou všichni na rybách nebo co?

                              Saimon - Profil | Pá 23.3.2012 0:16:04

                              Findusek >> akorát tam věčně něco nemá :-D

                                Findusek - Profil | Čt 22.3.2012 21:50:26

                                Petr64 >> jj zlatej malej krámek za mostem u káčka :-)))

                                  Petr64 - Profil | Čt 22.3.2012 21:28:28

                                  Findusek >> Tak se musí zaplatit pronájem.:-))
                                  Už mám svý osvědčený obchody a těch se držím.:-)))

                                    Findusek - Profil | Čt 22.3.2012 21:26:26

                                    Petr64 >> jj to je jasný, ale gamarus v husovicích je s cenama dobře, aspoň mě to přijde ...

                                      Petr64 - Profil | Čt 22.3.2012 21:22:52

                                      Findusek >> Někdo značku zaplatit musí.:-))

                                        Findusek - Profil | Čt 22.3.2012 21:21:20

                                        Petr64 >> jj já taky ne pěknej kšeft hezký věci, ale ceny o 1/3 dražši než jinde :-))))