Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NPetr64 - Profil | Ne 13.6.2010 19:53:44

Findusek >> Nazdárek.Je něco novýho?

    NFindusek - Profil | Ne 13.6.2010 18:42:41

    pytlakslama >> to je vidět vzorná výchova

      Npytlakslama - Profil | So 12.6.2010 21:39:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Tak dneska jsme byli na závodech v Lysicích a opět se nám zadařilo .

        Npytlakslama - Profil | Pá 11.6.2010 22:50:25

        Dufám že si nezapomněl přibalil sebou cajk jako povinnou výbavu .

          NFindusek - Profil | Pá 11.6.2010 18:56:51

          Čehun >> ok davej bacha ať tě něco v mořu šupinatýho nesežere :-)

            NČehun - Profil | Čt 10.6.2010 22:08:35

            pytlakslama-Findusek

            Kuci tak se sváma na týden loučím, rano si jedu valet gule k mořu.Tak zatím čest a až se vrátim tak se začnem domlouvat na te rybačce.

              Npytlakslama - Profil | St 9.6.2010 21:24:40

              Čehun >> Takový jsem dneska viděl v Č.H. dvě ale obě dvě bohužel plavaly břichem nahoru . Jinak opět parádní chytačka . Byl jsem tam jen do tří hodin ale za tu dobu u vody všehovšudy aji se mnou devět rybářů . Takže úplná pohodička a ryby braly víc než solidně .

                NFindusek - Profil | St 9.6.2010 20:39:59

                pytlakslama - vše foceno z mého titaniku :-)

                  NČehun - Profil | Út 8.6.2010 21:58:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  A těch je tam mrak

                    Njarabeast - Profil | Út 8.6.2010 21:53:27

                    Čehun >> plánuju na jihlavu1 ale nevím jestli to výjde jinak křetínka to jistí

                      NČehun - Profil | Út 8.6.2010 21:52:17

                      jarabeast >> Zahájenou nestíhál jedu na dovču a vykroutit se z toho nedá.Ale asi bych jel na křeťu a pak bych zkusil Svratku s Dyjí.A co ty kam pak máš namířeno?

                        Njarabeast - Profil | Út 8.6.2010 21:48:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        tady jedna křetínská kudla

                          Njarabeast - Profil | Út 8.6.2010 21:46:40

                          Čehun >> tak co kam valíte na zahájenou??

                            NČehun - Profil | Út 8.6.2010 21:26:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Bohuňovka

                              NČehun - Profil | Út 8.6.2010 21:17:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Křéťa při západu

                                NČehun - Profil | Út 8.6.2010 21:15:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                tak jsem přidám taky par fotek z Křetinky

                                  Npytlakslama - Profil | Út 8.6.2010 11:59:37

                                  Findusek >> Když se dívám na ty tvoje fotky není ještě na koupání trochu zima ?

                                    Npytlakslama - Profil | Út 8.6.2010 11:57:38

                                    Findusek >> Já znám jednoho špičkovýho . Zrovna ted mě maluje obraz pro otca k narozkám .

                                      NFindusek - Profil | Po 7.6.2010 21:38:21

                                      jarabeast >> dobře nachystám jednu stěnu v garáži, na druhé mám bohužel už zarámovaný nahatý holky z plejboje

                                        Njarabeast - Profil | Po 7.6.2010 21:34:12

                                        Findusek >> malíře žádnho bohužél neznám ale jestli chceš tak ti to klidně namaluju akorát že místo ložnice by to bylo maximálně někam do sklepa do hodně tmavího kouta :-)))