Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NFindusek - Profil | Po 7.6.2010 21:30:32

jarabeast >> pokud by jste znali nějakého top malíře dejte vědět !!!
nechal bych si nějakou fotku přemalovat na obraz a pak s ním ......... frrrrrr nad postel do ložnice
:o)
:o)

    NFindusek - Profil | Po 7.6.2010 21:27:21

    jarabeast >> ať je to tu strakatý ...... :-)

      NFindusek - Profil | Po 7.6.2010 21:26:35

      :-)

        Njarabeast - Profil | Po 7.6.2010 21:25:22

        Findusek >> pěkný fotky

          NFindusek - Profil | Po 7.6.2010 21:24:10

          :-)

            NFindusek - Profil | Po 7.6.2010 21:21:08

            :-)

              Njarabeast - Profil | Po 7.6.2010 21:18:08

              Findusek >> zdarec, no sem s tím:-)

                NFindusek - Profil | Po 7.6.2010 21:16:02

                eassy >> hezká a zajímavá fotka Křetínky :-)

                taky neco přidám

                  NFindusek - Profil | Po 7.6.2010 21:13:48

                  pytlakslama >> mám rezervačku v prostřed rybníka, takže lov na bobule jinak nemám šanci :-)

                    NFindusek - Profil | Po 7.6.2010 21:12:40

                    Čehun >> domluvíme se a zajedem

                      NČehun - Profil | Po 7.6.2010 19:22:59

                      Jak se dívám na ty fotky z Č.H, tak Pavlík tam ty víkendy má pekně našláply

                        NČehun - Profil | Po 7.6.2010 19:07:33

                        Findusek >> Tak přeju hodně štěstí a už se těším na ty fotky,já jedu 11. na dovču k moři. :-))))) Jinak chlapi rád s váma na ryby zajedu.

                          NSaimon - Profil | Po 7.6.2010 14:10:39

                          eassy >> z tohoto pohledu to neznám

                            Neassy - Profil | Po 7.6.2010 13:56:09

                            Saimon - >> Je to křetínka u přítoku ...

                              Neassy - Profil | Po 7.6.2010 13:55:24

                              jarabeast - >> celkem to šlo ... vesměs samí nasádáci :D vedle tahali poněkud větší a pouštěli .... (50, 55 cm)

                                Npytlakslama - Profil | Po 7.6.2010 10:18:44

                                Findusek >> Tak na ten Jestřabák mě ti dva v Č.H. radili rohlík z hladiny a prej chytačka jak blázen . Byli v té zátoce vpravo od boudy .

                                  Npytlakslama - Profil | Po 7.6.2010 10:08:30

                                  Findusek >> Ještě ne ale makám na tom . Včera Wagner kontroloval všem protihroty . Teda skoro všem .

                                    Nsmradzjzd - Profil | Po 7.6.2010 0:03:04

                                    Findusek >> na 100% u přítoku

                                      NFindusek - Profil | Po 7.6.2010 0:00:10

                                      pytlakslama >> nemáš náhodou v Č.H. už slevu za docházky? :-)

                                        NFindusek - Profil | Ne 6.6.2010 23:58:34

                                        pytlakslama >> podle mě je to Křetínka