Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Npytlakslama - Profil | Ne 6.6.2010 22:10:33

Taky to nějak nepoznávám . Jinak dneska jsem byl v Č.H. a oproti včerejšku liduprázdno . Bezva chytačka . Obvzlášt na feeder .

    NSaimon - Profil | Ne 6.6.2010 22:06:50

    eassy >> co to je za revír?

      Njarabeast - Profil | Ne 6.6.2010 21:54:56

      eassy >> šlo něco?

        Neassy - Profil | Ne 6.6.2010 21:50:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        neděle

          Njarabeast - Profil | Ne 6.6.2010 9:49:20

          Findusek >> já jsem taky jenom pro, to je jasný, čím víc nás bude tím líp. :-))
          V sobotu mám volno tak můžeme někam vyrazit na celej den, buďto nějakej ten soukromák nebo na jih. Kdyby měl někdo zájem můžeme se domluvit.

            Npytlakslama - Profil | So 5.6.2010 21:12:40

            Findusek >> Já jsu samozřejmě pro ale jelikož jsem samoživitel a mladej ještě bude celej červen chodit do školy tak jedině o víkendu . Jinak o prázdninách není problém si vzít volno . Chytá taky tak ho vemu . Jinak má větší osobák než já tak bych mu to konečně už natřel .

              Npytlakslama - Profil | So 5.6.2010 21:07:24

              Tomáš Kříž >>Kecal jsem s těma dvouma hned zleva a za tu hodku vytahli tři pěkný kapry a ti dva mezi těma sloupama dva pěkně vypasený něco málo pod osmdesát . Ráno tam valím . Ti dva frajeři mě budou držet flek vedle nich . Jinak bych na to asi hodil bobek jet tam na blint . Předpokládám že tam bude zas husto .

                NTomáš Kříž - Profil | So 5.6.2010 20:33:25

                pytlakslama >> Hustý :) Šlo něco dneska v Č.H.?

                  NFindusek - Profil | So 5.6.2010 20:29:44

                  " jarabeast + pytlakslama + čehun "

                  MUSÍME SE DOMLUVIT A VYRAZIT SPOLEČNĚ ZACHYTAT ( obsadíme rybník ) a bude sranda

                    NFindusek - Profil | So 5.6.2010 20:24:54

                    pytlakslama >> na ten balaton s tebou klidně pojedu, ale prázdniny budou určitě beznadějný

                      NFindusek - Profil | So 5.6.2010 20:23:51

                      pytlakslama + Čehun :o) od 13 tého mám dovču takže jedna noční v ČH a pak víkend v Jestřabicích (rezervováno před dvěma měcíci) tak pak sem hodím nějaký fotky, pokud teda smočím podběrák :-)

                        Npytlakslama - Profil | So 5.6.2010 14:20:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak jsem jel dneska okolo Č.H. a zastavil jsem se na čučku . Moje očekávání se potvrdilo . První hezkej den tak tam byl masakr !

                          NČehun - Profil | Pá 4.6.2010 21:21:59

                          pytlakslama >> Tak se koukám že vás to motivovalo :-)))))

                            Npytlakslama - Profil | Pá 4.6.2010 19:53:59

                            Fullnek >> Ty ale dovedeš zkazit člověku celej víkend . Asi si teda budem muset vzít dovolenou .

                              NFullnek - Profil | Pá 4.6.2010 17:18:38

                              pytlakslama >> no tak se neraduj,ted jsem od tam dojel a má to na víkendy už na měsíc dopředu rezervovaný a aji některý dny v týdnu

                                Npytlakslama - Profil | Pá 4.6.2010 13:57:35

                                Findusek >> Tak kdy vyrazíme ? Už se vidím jak je tahám !

                                  NČehun - Profil | Pá 4.6.2010 13:57:23

                                  Findusek >> za těch pět set je to na 3 klacky 24 hodin,ale ty ryby tam jsou nádherny ne jak v C.H.sice je to menší,ale prostředí je pěkny.Jelikož je tam restaurace a dá se tam zapůjčit chatka,tak se tam dá strávit pěknejch par dnu s rodinou. Tady ti posílam odkaz a mužeš kouknout na jejich stránky www.rybnikbalaton.cz

                                    NFindusek - Profil | Pá 4.6.2010 12:05:50

                                    Čehun >> na šupináče jsou to hrbáči jak prase ...... :-)

                                      NFindusek - Profil | Pá 4.6.2010 12:04:28

                                      Čehun >> taky by mě zajímalo něco o tom Balatonu, můžeš poslat foto prostředí, za 500 je to na tři pruty jo? V Č.H. to vyjde na 430 na 24 hod. na tři

                                        Npytlakslama - Profil | Čt 3.6.2010 20:31:11

                                        Čehun >> Gratulace ! Toho na velkým foto beru ! Já se tam rozhodně chystám ale vůbec tu vodu neznám tak teprve sbírám poznatky . Můžeš mě klidně dát nějakou radu jak tam na ně . Pokud to nechceš ventilovat tady pošli mě SZ . Předem děkuji .