Hokejovo - rybářská sekce | MRK.cz

Hokejovo - rybářská sekce

Vše o hokeji a rybách ...
Autor diskuse: fischmeni - Profil , 11.7.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: kubas. Profil + rarach Profil + Danda05 Profil + MAXXSKATER Profil + Čík Profil

Kdo vyhraje letošní MS v hokeji ve Švýcarsku?

A) Kanada22%

B) Amerika6%

C) Česká Republika22%

D) Finsko11%

E) Švédsko11%

F) Švýcarsko17%

G) Slovensko6%

H) Německo0%

I) Třinec6%

J) Někdo jiný :-)...0%

Od 29.4.2026 hlasovalo 18 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

kubas. - Profil | St 17.6.2026 8:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    rájovec - Profil | Út 19.5.2026 19:19:50

    kubas. >> :-)))

      kubas. - Profil | Út 19.5.2026 19:10:07

      rájovec >> Ne... R + 2xS za sebou = Š

        rájovec - Profil | Út 19.5.2026 18:59:21

        kubas. >> Takže v Torontu Šundin, u Canucks Šedinové? Teda Šalming se mi moc nezdá:-))

          kubas. - Profil | Út 19.5.2026 18:49:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Poušťák >> Njn, rve to uši, ale je to tak správně...

          https://www.facebook.com/share/r/1BPZdaGiYo/

            Poušťák - Profil | Út 19.5.2026 18:19:27

            kubas. >> a nejlepší byl Jirka Hrdina,když jsem to slyšel, tak jsem to hned přepnul na kanadskou televizi 🤣🤣

              kubas. - Profil | Út 19.5.2026 17:32:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Výborný :-).

                kubas. - Profil | Út 19.5.2026 16:11:56

                HoumrP >> :-)))

                  HoumrP - Profil | Út 19.5.2026 13:43:21

                  kubas. >> Ščotka? :-)

                    kubas. - Profil | Út 19.5.2026 12:51:20

                    MAXXSKATER >> Se nedivím... prohrát s týmem, kterej porazí Slovinci :-).

                      kubas. - Profil | Út 19.5.2026 12:50:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      :-)))

                        jeden3 - Profil | Út 19.5.2026 12:09:24

                        MAXXSKATER >> ono je na tom sportu krásné vlastně to,že máme o čem diskutovat :-)

                          MAXXSKATER - Profil | Út 19.5.2026 11:58:07

                          jeden3 >> Ano, tím, že jde jenom o jeden zápas, tak je tam mnohem větší prostor pro překvapení, když to srovnáš s klasickou sérií na tři nebo čtyři vyhrané zápasy. :-) A to je na tom vlastně to krásné, i když věřím tomu, že spousta lidí to nebere jako úplně spravedlivé a rádi by vrátili ten styl MS zavedený před play-off systémem, když se prostě hrály skupiny a pak se jenom sečetly body, čímž se určil jednoznačné pořadí celého turnaje. :-)

                            jeden3 - Profil | Út 19.5.2026 11:44:11

                            MAXXSKATER >> ten vyřazovák na MS je taková obří tombola
                            kolik už tam padlo favoritů s papírově o hodně slabším soupeřem....stačí kolikrát jedna osudová chyba/ třeba včerejší faul našeho hráče/ a tým favoritů jede domů
                            to není jako playoff v hokojových ligách-tam jeden zpackaný zápas nic neznamená
                            podle mě na MS byl lepší ten systém každý s každým ..a když už je teď tech týmů tolik - tak po základní části vzít do další skupiny ty první a ty slabé do druhé skupiny o udržení- opět každý s každým
                            pro objektivitu by to rozhodně byla daleko průkaznější,v kterém týmu to je a v kterém není
                            a vlastně by ani moc zápasů nepřibylo , základní skupinu hrají také dnes každý s každým

                              kubas. - Profil | Út 19.5.2026 11:27:47

                              MAXXSKATER >> Tak to se nám ve většině zápasů zatím daří neodkrýt karty :-).

                                Poušťák - Profil | Út 19.5.2026 10:53:07

                                simak.cz >> jj i ve Vancouveru umí fandit výborně,amíci jsou dobře voblečený Russáci

                                  MAXXSKATER - Profil | Út 19.5.2026 10:43:00

                                  jeden3 >> Čtvrtfinále ukáže - zní to jako klišé, ale všechny tyhle zápasy ve skupině se pak smažou a teprve až pak ukázaná platí. Do té doby je prostor na zkoušení a svým způsobem jde i o to neodkrýt svoje karty. :-)

                                    simak.cz - Profil | Út 19.5.2026 10:19:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Už jenom kvůli té atmosféře to tomu Montrealu přeju. Pár zápasů jsem v NHL navštívil, vždycky ale jen v Americe a byla to hrozná nuda, nikdo nefandil. Z tohohle běhá mráz po zádech. :-)
                                    https://www.youtube.com/watch?v=t5Yn0YN10bU