Hokejovo - rybářská sekce

Vše o hokeji a rybách ...
Autor diskuse: fischmeni - Profil , 11.7.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: kubas. Profil + rarach Profil + Danda05 Profil + MAXXSKATER Profil + Čík Profil

Kdo vyhraje letošní MS v hokeji ve Švýcarsku?

A) Kanada22%

B) Amerika6%

C) Česká Republika22%

D) Finsko11%

E) Švédsko11%

F) Švýcarsko17%

G) Slovensko6%

H) Německo0%

I) Třinec6%

J) Někdo jiný :-)...0%

Od 29.4.2026 hlasovalo 18 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nkubas. - Profil | St 17.6.2026 8:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Nkubas. - Profil | St 20.5.2026 22:38:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Nrájovec - Profil | St 20.5.2026 21:14:45

      kubas. >> Vidíš, jak je náš hokej 100 let za vopicema. K repre teprve nastupuje Moták, kdežto na Mrku už dávno působí Maximotak:-).

        Nkubas. - Profil | St 20.5.2026 21:08:38

        rájovec >> Tak si to tady Moták přečetl, zítra cekej email. To až si přečte Rulík, tak vůbec nebude vědět, o čem Moták mluví :-).

          NŘízek 5,125 - Profil | St 20.5.2026 20:56:59

          Máme před sebou tři zásadnější zápasy - Se Slovakama, s Kanadou, a čtvrtfinále. Kromě tohodle se nemá smysl rozčilovat.

            Nkubas. - Profil | St 20.5.2026 20:42:10

            rájovec >> Šťastný to muž, záruka klidu :-))).

            Jardovi to taky přeju, ať se mu daří :-).

              Nrájovec - Profil | St 20.5.2026 20:33:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              kubas. >> No právě, špičkoví májoví hokejoví experti jsou úzce specializovaní na hokej nejvyšší kvality, tak jsem si říkal, že do AHL mi nikdo pindat nebude. Za ten tvůj líbík to stálo:-)). A když Brno, tak i Jarda Modrý, jako asistent trenéra farmy Blues je taky mezi osmi. Hřmící Ptáci ze Springfieldu je ten správný mančaft:-).

                NBatuta - Profil | St 20.5.2026 20:21:31

                Taliáni dnes byli celý zápas lepší. Na jejich světlém štítě se tak objevil pouze jediný tmavý Flíček.

                  Nkubas. - Profil | St 20.5.2026 19:40:07

                  rájovec >> Neruš, teď se slaví fenomenální výhra nad fotbalistama z Itálie, kdy se navázalo na suverénní výkon se Švédskem :-).

                  Postava je skvělej, snad mu to vydrží ;-)!

                    Nrarach - Profil | St 20.5.2026 19:23:58

                    Řízek 5,125 >> i tak byl hroznej

                      Nrájovec - Profil | St 20.5.2026 19:19:47

                      kubas. >> Postava už si střihl i asistenci (3.star) a konečně vyhráli. Příští sezonu bude šlapat na paty Gibsonovi:-).

                        NŘízek 5,125 - Profil | St 20.5.2026 19:09:05

                        MB >> stačilo dneska zapsat, že Tomášek je hroznej, a hned dvě asistence..
                        Někdy stačí málo:-)

                          NMV - Profil | St 20.5.2026 18:42:33

                          Ufffff

                            NMV - Profil | St 20.5.2026 18:11:41

                            Za co soudruzi,za co?

                              NPoušťák - Profil | St 20.5.2026 17:54:08

                              Ten Pavlát je fakt hroznej,o Tomáškovi už nemá cenu ani psát.

                                NMV - Profil | St 20.5.2026 17:49:16

                                Twl🙈🙈🙈🙈

                                  NMB - Profil | St 20.5.2026 17:15:14

                                  Jako fakt hoši....

                                  To je v tom zase necháte plácat?

                                    Nrarach - Profil | St 20.5.2026 7:29:50

                                    Řízek 5,125 >> Vysílací práva woe...kdo by celej ten 14 denní mejdan asi zaplatil....musí se hrát, i kdyby měli obout do bruslí kluky z Konga....a že až budou šířit hokej v Africe, tak tam nějake tenhle tým povinně bude.

                                      Nrarach - Profil | St 20.5.2026 7:27:59

                                      kubas. >> S realitou hlavně nemá nic společnýho pan Záruba, typickej produkt vymytejch mozků z ČT.

                                        NŘízek 5,125 - Profil | St 20.5.2026 0:08:01

                                        Btw-tak sem o to začal zajímat - takže nejdřív odehrajeme asi 15 zápasů, a pak můžeme jít teprve do čtvrtfinále? To je fakt skvělý systém.

                                          NDanda05 - Profil | Út 19.5.2026 23:09:44

                                          kubas. >> ano, ale být světovej za každou cenu neni nutný 😂