Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Npavel68 - Profil | St 29.9.2010 23:48:03

Bláža >> To je škoda - ocet o))

    NBláža - Profil | St 29.9.2010 23:29:13

    pavel68 >> Už nechci václavky ani vidět. Když jsem zaparkoval u lesa, právě vycházel kámoš ještě s jedním maníkem a nesli tu zelenou přepravku na zeleninu plnou václavek, nechtěl bych to čistit, moje dávka mi stačila. Zejtra ještě uvařím gulášek a bude po nich.... ;o)))

      Npavel68 - Profil | St 29.9.2010 23:25:59

      Bláža >> Kouknu do lesa přes víkend,snad v neděli zbyde chvíle - teď už tam moc lidí nepoleze ... o))

        NBláža - Profil | St 29.9.2010 22:53:17

        pavel68 >> Mi o tom ani nemluv, jsem myslel, že se z nich poseru. ;o))))

        Polovina toho menšího košíku byly podborováci, a jeden kozák. Ty tam stáli jen tak navíc mezi pařezy...... ;o))))

          Npavel68 - Profil | St 29.9.2010 22:47:38

          Bláža >> pjekná prácička o))

            NBláža - Profil | St 29.9.2010 21:14:15

            Takhle to vypadápo zásahu komanda. ;o))))

              NBláža - Profil | St 29.9.2010 21:09:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tak jsem skočil na václavky, je jich tam jak nasr-áno, a mezi tím taky spoustu hnědých.

                Nšedý pes - Profil | St 29.9.2010 20:38:54

                pavel68 >> kurva, to jsou osudy, tenkrát byl king, jemu to fakt hrálo, my byli o dost nižší liga :-))) Ale s Pumpičkou lepší muzika :-))) Jdu na ten chlast, přihlásím se posléze :-))))

                  Npavel68 - Profil | St 29.9.2010 20:30:08

                  šedý pes - 29.9.2010 20:17:49 >> Máme stejný známý - teď s Pumpu zpívá Zdenda Jakubec a jeho Kubík mydlí basičku o)))

                  Miloš už by měl bejt pomalu venku - dostal za ty podvody osmičku z místa ...

                    Nšedý pes - Profil | St 29.9.2010 20:28:31

                    Zasraný václafky, mrznou mi packy, jdu kořkovat, pak se ozvu, až přijdu a budu dusit. Ale brouci jsou doufám pryč:-)))

                      Nšedý pes - Profil | St 29.9.2010 20:22:08

                      pavel68 >> a pak ještě pamatuju ze z Plzně zvukaře hluchýho Miloše Köglera, naposledy jsem ho viděl s Dodem po revoluci u Pařeza v Plesný, hovno uměl, ale hrálo mu to vexlákovi :-)))) Teď je po něm nějak sháňka tuším, od věřitelů :-)))

                        Nšedý pes - Profil | St 29.9.2010 20:17:49

                        pavel68 >> já kdysi jezdil s Arakainím zvukem, tak na to trochu vzpomínám :-)) Ale nejraději jsem jezdil a zvučil Pumpu, Němeček, Horyna, Čepelák, Drašnar?, Balcar, to byla liga :-))) A občas Ondra Konrád na harmoniku :-)))

                          Npavel68 - Profil | St 29.9.2010 20:14:18

                          šedý pes - 29.9.2010 20:13:24 >> Jasně - Míra Hanuš,alkoholik nejhrubšího zrna o)))

                            Nšedý pes - Profil | St 29.9.2010 20:14:10

                            pavel68 >> nejsem, nepálím, nechávám :-)))

                              Npavel68 - Profil | St 29.9.2010 20:13:36

                              Petr64 >> Ten je schopnej přepálit i ty houby o)

                                Nšedý pes - Profil | St 29.9.2010 20:13:24

                                pavel68 >> to není žádná prdel. Pamatuju z Plzně kdysi kapelu Sapon, říká ti to něco? Měli kytaristu co se mu tuším říkalo Jablko (psáno spisovně, hovorově Japko :-))))

                                  NPetr64 - Profil | St 29.9.2010 20:06:43

                                  pavel68 >> To by musela být kuchařská kniha s názvem "Pivo,víno,likéry":-)

                                    Npavel68 - Profil | St 29.9.2010 20:03:30

                                    Jako že by tu knížku i vychlastal ???

                                    o)))

                                      Nšedý pes - Profil | St 29.9.2010 20:02:28

                                      Petr64 >> pyču, poslouchám Lynyrdy a chystám se na dlouhý večírek, život je krátkej a nějak to na mě sedlo :-))))

                                        NPetr64 - Profil | St 29.9.2010 19:59:25

                                        pavel68 >> Třeba si dá i tu knihu.:-)