Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NPetr64 - Profil | St 29.9.2010 19:58:55

Ge-MA -pavel68- 29.9.2010 19:50:01 >> Myslím že pozdě ještě není.Stále funguje a určitě maká na václavkách.:o))

    Nšedý pes - Profil | St 29.9.2010 19:54:49

    pavel68 >> pozdě :-))) tak něco, co tu jede: http://www.youtube.com/watch?v=sHQ_aTjXObs

      NGe-MA - Profil | St 29.9.2010 19:50:01

      pavel68 >> pozdě:-)

        Npavel68 - Profil | St 29.9.2010 19:48:34

        šedý pes - 29.9.2010 19:09:28 >> o)))))))))

          NPetr64 - Profil | St 29.9.2010 19:23:12

          šedý pes - 29.9.2010 19:20:44 >> :o))

            Nšedý pes - Profil | St 29.9.2010 19:21:47

            Čuně sem jedno ožralý.

              Nšedý pes - Profil | St 29.9.2010 19:20:44

              Petr64 >> asi to dopadne :-))) Jen vyperu václavky. Kurvy zabroukovaný :-)))

                NPetr64 - Profil | St 29.9.2010 19:15:31

                šedý pes - 29.9.2010 19:11:50 >> Tak to si ještě skoč.:-))

                  Nšedý pes - Profil | St 29.9.2010 19:11:50

                  Petr64 >> to ne, bych ráno prochrněl :-)))

                    NPetr64 - Profil | St 29.9.2010 19:10:56

                    šedý pes - 29.9.2010 19:09:28 >> Nevracej se ke Kopeckým.Bude ti ráno blbě.:o))

                      Nšedý pes - Profil | St 29.9.2010 19:09:28

                      pavel68 >> pjekný to není, jsem na šlupky a mám tendenci se vrátit :-)))

                        Npavel68 - Profil | St 29.9.2010 19:08:07

                        šedý pes - 29.9.2010 11:45:18 >> Pjekný ... o)

                          NPetr64 - Profil | St 29.9.2010 12:45:18

                          šedý pes - 29.9.2010 12:42:43 >> Je vidět,že světlo je problém všude.Já taky ze sklípku vylízám až když není vidět.:-)......(a někdy ani to nejde)

                            Nšedý pes - Profil | St 29.9.2010 12:42:43

                            Petr64 >> no jo, ale já se třeba stavím v poledne, a ve čtyři zjistím, že mám pod kulichem. Je mi blbý jít domů lehce podnapilej za světla, tak počkám do tmy. No a zvlášť v létě se dopracovávám k podivuhodným výkonům, co se konzumace týká :-)))))

                              NPetr64 - Profil | St 29.9.2010 12:39:26

                              šedý pes - 29.9.2010 12:34:45 >> Šak proto se do takových institucí chodí.Ne?:-))

                                Nšedý pes - Profil | St 29.9.2010 12:34:45

                                Petr64 >> mám to kousek, ale zpravidla se tam jaksi kousnu :-)))

                                  NPetr64 - Profil | St 29.9.2010 12:28:40

                                  šedý pes - 29.9.2010 12:26:33 >> Hlavně ať od Kopeckých trefíš dom.:-)14:00-to je noc ještě hodně mladá.:o))

                                    Nšedý pes - Profil | St 29.9.2010 12:26:33

                                    Petr64 >> no to je strašný, václavky jsem namočil a počkám, až vylezou brouci, zbytek je v lednici a asi počká do zítra, ve dvě mám spicha U Kopeckých, tak nevím, jak to dopadne :-)))))

                                      NPetr64 - Profil | St 29.9.2010 12:04:37

                                      šedý pes - 29.9.2010 12:00:54 >> Teď když sem si to přečetl (to co jsi napsal),vím proč se mi nechce z toho pelechu.Manželka je v práci a já bych musel případné nálezy nebo úlovky zpracovat sám.:o))

                                        Nšedý pes - Profil | St 29.9.2010 12:00:54

                                        Petr64 >> mě se taky nechtělo, ale musel jsem na poštu, tak jsem se jen převlík a na hoďku a půl vyrazil, to je z lesa cca čtyřista metrů od paneláků, hub plno, václavky všude, babky překračuju a podhříbky si vybírám :-))) Musím najít plánek na držťkovku z kotrče a začít zpracovávat, to je na tom nejhorší :-))))))