Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NPetr64 - Profil | St 29.9.2010 11:51:17

šedý pes - 29.9.2010 11:45:18 >> Pěkný úlovek.Závidím.Sakra,nějak se mi nechce z pelechu a to sem chtěl na ryby a současně i na houby.:-((

    Nšedý pes - Profil | St 29.9.2010 11:45:18

    pavel68 >> tak jsem přiběhl z lesa, václavek kyblík a půl a ten zbytek je na fotce, fialovek tam bylo nějak míň než včera, ale kotrč potěšil, naposled jsem ho našel, když jsem byl ještě malej malamut :-))))

      Npavel68 - Profil | Út 28.9.2010 21:12:45

      Petr64 >> Brou.

        Npavel68 - Profil | Út 28.9.2010 21:12:33

        Bláža >> Letos jsou jak utržený ze řetězu - už jsem ty tři kluky s pilama potkal snad pětkrát ...

          NKáceč - Profil | Út 28.9.2010 20:58:57

          Petr64 >> Brou.

            NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 20:55:54

            No nic.Mizím na kutě.Dobrou.

              NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 20:55:13

              pavel68 >> Já už si na likvidaci lesů zvykám.Ty ses minule divil že jezdím na houby autem.:-))

                NBláža - Profil | Út 28.9.2010 20:54:44

                pavel68 >> Tohle nám dělají všude.

                  NKáceč - Profil | Út 28.9.2010 20:54:29

                  Bláža >> S citem se přidává plyn na pile,vole :-)))

                  Co hajnej označí prostě padne.

                    Npavel68 - Profil | Út 28.9.2010 20:52:42

                    Petr64 >> Tohle mi tu dělaj po celým polesí - musím vymejšlet další a další místa,letos to ale rostlo všude ...
                    Co bude příští rok jest otázkou.

                      NBláža - Profil | Út 28.9.2010 20:52:31

                      Káceč >> Prořezávka ještě nemusí ublížit, když se to dělá s citem......

                        NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 20:51:58

                        Bláža >> Ano je.Taky jich nějak ubývá:-((

                          NKáceč - Profil | Út 28.9.2010 20:50:41

                          Bláža >> S tím hovno naděláš.Já jednou sabotoval prořezávku tři roky.Chodila tam pro křemenáče a kováře celá vesnice.Pak už jsem prostě musel,neb druhej den by tam šel dělat někdo jinej.

                            NBláža - Profil | Út 28.9.2010 20:47:34

                            Petr64 >> Sabotovat těžbu....

                              NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 20:45:57

                              pavel68 >> V zimě se konečně opřu do ryb !!!!! :-))

                                NBláža - Profil | Út 28.9.2010 20:45:23

                                Petr64 >> Nevidím ho zespodu, ale hádal bych strakoše......

                                  Npavel68 - Profil | Út 28.9.2010 20:45:14

                                  Teď tady machrujete jak nesbíráte méně hodnotné druhy - řekneme si v zimě,jak se nám stýská o)))

                                    NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 20:45:13

                                    Bláža >> Příští rok budu mít po syrovinkách.:-((

                                      NBláža - Profil | Út 28.9.2010 20:44:24

                                      Petr64 >> Tak tu bych tam nechal, je moc hezká na to abych si ji bral domů. ;o)))

                                        NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 20:40:51

                                        Bláža >> OPRAVA!!! Tyhle sou lepší.:-))