Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NBláža - Profil | Út 28.9.2010 20:40:29

Petr64 >> To je syrovinka ? Já tady letos konečně našel flek, kde se nacházejí, ale vlastně už teď nakonec jejich sezony, ale musím se jim příští rok více věnovat.

    NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 20:39:11

    Bláža >> Tyhle sou lepší.:-)

      NKáceč - Profil | Út 28.9.2010 20:38:48

      Bláža >> Doma jsem je zakázal už před měsícem :-)))

        NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 20:37:56

        Bláža >> Taky už je nemusím.:-)

          NBláža - Profil | Út 28.9.2010 20:35:49

          Petr64 >> Ještě je, a jaký, ale řízky už nechci.....

            NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 20:34:51

            Bláža >> Taky jich letos bylo jak hnoja....těch bedlí.:-))

              NBláža - Profil | Út 28.9.2010 20:31:46

              Káceč >> Bedly tady už nikdo nesbírá, ty hnijou na stojáka....

                NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 20:31:43

                Káceč >> U nás už se i ty bedle pomalu zmenšují.

                  NKáceč - Profil | Út 28.9.2010 20:30:43

                  Bláža >> Tady se moc nemaskujou :-)))

                    NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 20:29:36

                    Bláža >> Proč vždycky najdu jenom jednu?

                      NKáceč - Profil | Út 28.9.2010 20:29:35

                      Petr64 >> To jsem našel dneska a bylo jich tak sto.Většina jich už byla červivá.A bedel,těch je jak naseto.

                        NBláža - Profil | Út 28.9.2010 20:26:25

                        Petr64 >> Pěkně upravená. ;o)))))

                          NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 20:25:49

                          Bláža >> a růžovky choděj na plastiku.:-)

                            NBláža - Profil | Út 28.9.2010 20:25:46

                            Káceč >> Tady už jich tolik není, ale ještě se najdou jedinci.....

                              NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 20:24:12

                              Káceč >> U nás to kecy bohužel nejsou.:-((

                                NBláža - Profil | Út 28.9.2010 20:16:34

                                Petr64 >> No maskujou se udatně. ;o)))

                                  NKáceč - Profil | Út 28.9.2010 20:15:23

                                  Petr64 >> To jsou kecy :-)))

                                    NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 20:10:45

                                    Bláža >> U nás už pravákům odzvonilo a ti ostatní se snažej schovávat.:-(

                                      NBláža - Profil | Út 28.9.2010 20:06:13

                                      Petr64 >> Jak si přeješ. ;o)))

                                        NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 20:02:47

                                        Vraťme se k tématu....."houba".:-))