Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 20:00:26

pavel68 >> Možná raději jo.:-)

    NBláža - Profil | Út 28.9.2010 19:57:59

    Petr64 >> Pěkné fotečky. ;o)))

      Npavel68 - Profil | Út 28.9.2010 19:57:57

      Petr64 >> Tak nezapomeň foťák o)))

        Npavel68 - Profil | Út 28.9.2010 19:57:22

        šedý pes - 28.9.2010 19:54:17 >> Viděl jsem - pjekná čubina o)))

          NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 19:54:59

          pavel68 >> A bude stále aktuální.Pavouka sem nevyhnal a dva týdny jezdím služebním autem.Zítra pojedu zkontrolovat svoje autí a hlavně jestli je v něm rybářský nádobíčko.

            Nšedý pes - Profil | Út 28.9.2010 19:54:17

            pavel68 >> snad jo :-))) Týjo, ve zprávách byl pejsek, co je mistr světa ve čmuchání, paráda.

              Npavel68 - Profil | Út 28.9.2010 19:51:07

              Petr64 >> jo - tu znám o)

                Npavel68 - Profil | Út 28.9.2010 19:49:54

                šedý pes - 28.9.2010 19:26:04 >> To dáš o))

                  NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 19:45:34

                  Bláža >> Potom už to taky nebylo nic moc.

                    NKáceč - Profil | Út 28.9.2010 19:45:09

                    Bláža >> Taky z ruky,dnes na houbačce...

                      NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 19:44:10

                      Bláža >> Taky se to napoprvé nepovedlo.:-)

                        NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 19:40:31

                        Bláža >> Při jízdě 5km/h v koloně u Slavkova.

                          Nšedý pes - Profil | Út 28.9.2010 19:40:21

                          Bláža >> no právě, to mě stresuje, podhříbky překulím varem zcedím, propláchnu a zamrazím, tohle je strašná složitost. Nakonec mě to začne bavit a budu objíždět soutěže, Ach jo, to je strašnej život :-))) Všechno kvůli pár fialovejm houbám :-))))

                            NBláža - Profil | Út 28.9.2010 19:37:36

                            šedý pes - 28.9.2010 19:35:42 >> Stačí málo.... ;o)))

                              Nšedý pes - Profil | Út 28.9.2010 19:35:42

                              Bláža >> primitivní je jaderná elektrárna, tady máš mnoho možností, jak výsledek zkurvit :-))))))

                                NBláža - Profil | Út 28.9.2010 19:32:25

                                Petr64 >> Pěkná fotka. ;o)))

                                Taky ti jednu z ruky pošlu.

                                  NBláža - Profil | Út 28.9.2010 19:29:40

                                  šedý pes - 28.9.2010 19:27:00 >> Vařit v osolené vodě, lák jen do sklenice. Je to primitivní..... ;o)))

                                    NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 19:29:12

                                    Bláža >> V noci už bez stativu nikdy fotit nebudu.Klepou se mi ruce.:o))

                                      Nšedý pes - Profil | Út 28.9.2010 19:27:00

                                      Bláža >> a předem vařit v láku nebo ve vodě? Nějak ochucené? No, a už tápu :-)))

                                        NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 19:26:40

                                        pavel68 >> Já na makro prasárny nefotím.Pouze když mám v autě bordel jak prase.:-))