- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářsko-houbařské jádro .-)
Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil
Dále moderuje: b.gun Profil
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
608x v oblíbených a 23x v ignorovaných.
šedý pes - Profil | Út 28.9.2010 19:26:04
pavel68 >> no to je právě špatně, taky musím udit ryby a vyrábět šproty, a přivézt kapustu a nadělat z ní karbenátky, bože to je úkolů :-)))
Bláža - Profil | Út 28.9.2010 19:25:08
šedý pes - 28.9.2010 19:22:30 >>Čirůvky s václavkama klidně, obojí musíš povařit napřed asi 20 min a pak do sklenic s lákem a zase do hrnce. Podhříbky by se ti mohli docela rozvařit, jsou mnohem měkčí.
pavel68 - Profil | Út 28.9.2010 19:24:13
šedý pes - 28.9.2010 19:22:30 >> Samo že můžou.ano,budeš přesně tam o)))
šedý pes - Profil | Út 28.9.2010 19:22:30
pavel68 >> tak já to prubnu, ale jestli mě to začne bavit tak jsem v prdeli :-))) Ale můžou být ve směsi s jinými? Třeba s václavkama nebo podhříbkama, nebo s paprikama? Já níkdy nakyselo nezavářel, na smaženici jo, ale těď vše mrazím.
Bláža - Profil | Út 28.9.2010 19:21:55
Petr64 >> Blesk jsem zkoušel, ale udělá to strašně tmavý pozadí. Když je málo světla, tak se musí držet déle, osvětluje se delší čas. Fotky, co jsem dělal v noci, tak trvalo 4s než to dofotilo, a to nebyla úplná tma.
Petr64 - Profil | Út 28.9.2010 19:13:16
pavel68 >> Já tomu všemu nechám volnej průběh.Na makro stejně fotím jenom přes den a můj foťáček snad ani nastavovat nejde.Pouze přeblikávám ikonky.:-))
A žabičku mám vyžranější.:-))
A žabičku mám vyžranější.:-))
pavel68 - Profil | Út 28.9.2010 19:06:35
Petr64 >> Proč by nefungoval na makro ? o)))
Nechal jsem si poradit od DeProfundise a občas se zadaří - ohledně elektrárny jsem myslel nastavení clony a těch srágor o)
Piccaso je pro blbce jako já a dá se s ním dost zachránit o))
Nechal jsem si poradit od DeProfundise a občas se zadaří - ohledně elektrárny jsem myslel nastavení clony a těch srágor o)
Piccaso je pro blbce jako já a dá se s ním dost zachránit o))
pavel68 - Profil | Út 28.9.2010 19:04:18
šedý pes - 28.9.2010 19:02:04 >> Hele Pavle - to je ale vážně škoda,věř mi .... o))
Petr64 - Profil | Út 28.9.2010 19:03:19
pavel68 >> Netvrdil tu někdo před chvílí že foťák je atomová elektrárna????:-) Na makro mi snad blesk ani nefunguje.Tak často ryby nefotím.:-)
šedý pes - Profil | Út 28.9.2010 19:02:04
pavel68 >> no jestli najdu skleničky, ale polífka by taky byla dobrá :-)))
pavel68 - Profil | Út 28.9.2010 19:00:31
Petr64 >> To je imho chyba - pokud je dost světla blesk vypínám a na makro určitě - pak to případně dosvětlím v Piccasu o))
pavel68 - Profil | Út 28.9.2010 18:59:25
šedý pes - 28.9.2010 18:55:24 >> Netoč - kup Deko za pár korun,ocet,cibuli a mrkef - více netřeba o)))
šedý pes - Profil | Út 28.9.2010 18:55:24
pavel68 >> nemám plánek, ani sklenice asi, ani potřebné suroviny, to je strašně složitý a zdlouhavý :-)))
Petr64 - Profil | Út 28.9.2010 18:50:56
Bláža >> Zmáčknu i víckrát a na makro,normál,automat a dokonce sem houbu i portrétoval,ale někdy to prostě nejde a nejde.:-))
pavel68 - Profil | Út 28.9.2010 18:46:50
Petr64 >> Asi tuším čím to je - nemám v něm do dneška paměťovku,takže se mi sám přenastavil na blbější rozlišení,aby to paměť pobrala o)
Nacpu do něj 2G a nechám si to nastavit na top.
Sám se v tom hrabat nebudu bo pro mne je to atomová elektrárna o)))
Nacpu do něj 2G a nechám si to nastavit na top.
Sám se v tom hrabat nebudu bo pro mne je to atomová elektrárna o)))
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59868
Udírny a uzení51140
Sranda bez nadsázky 🤘10858
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo36020
Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412960
Zoologický koutek MRKu.33418
Správný muž má v kapse nůž8074
Gastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144805
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StRybáři vs ochránci přirody 79
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StStaré Česke rybářské vybavení 398
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StPoradna: Sumcařina 2572
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic














