Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

šedý pes - Profil | Út 28.9.2010 19:26:04

pavel68 >> no to je právě špatně, taky musím udit ryby a vyrábět šproty, a přivézt kapustu a nadělat z ní karbenátky, bože to je úkolů :-)))

    Bláža - Profil | Út 28.9.2010 19:25:08

    šedý pes - 28.9.2010 19:22:30 >>Čirůvky s václavkama klidně, obojí musíš povařit napřed asi 20 min a pak do sklenic s lákem a zase do hrnce. Podhříbky by se ti mohli docela rozvařit, jsou mnohem měkčí.

      pavel68 - Profil | Út 28.9.2010 19:24:13

      šedý pes - 28.9.2010 19:22:30 >> Samo že můžou.ano,budeš přesně tam o)))

        šedý pes - Profil | Út 28.9.2010 19:22:30

        pavel68 >> tak já to prubnu, ale jestli mě to začne bavit tak jsem v prdeli :-))) Ale můžou být ve směsi s jinými? Třeba s václavkama nebo podhříbkama, nebo s paprikama? Já níkdy nakyselo nezavářel, na smaženici jo, ale těď vše mrazím.

          Bláža - Profil | Út 28.9.2010 19:21:55

          Petr64 >> Blesk jsem zkoušel, ale udělá to strašně tmavý pozadí. Když je málo světla, tak se musí držet déle, osvětluje se delší čas. Fotky, co jsem dělal v noci, tak trvalo 4s než to dofotilo, a to nebyla úplná tma.

            pavel68 - Profil | Út 28.9.2010 19:19:33

            Petr64 >> Já na makro jedu jenom houbišky a pak prasárny o)))

              Petr64 - Profil | Út 28.9.2010 19:13:16

              pavel68 >> Já tomu všemu nechám volnej průběh.Na makro stejně fotím jenom přes den a můj foťáček snad ani nastavovat nejde.Pouze přeblikávám ikonky.:-))
              A žabičku mám vyžranější.:-))

                pavel68 - Profil | Út 28.9.2010 19:06:35

                Petr64 >> Proč by nefungoval na makro ? o)))

                Nechal jsem si poradit od DeProfundise a občas se zadaří - ohledně elektrárny jsem myslel nastavení clony a těch srágor o)
                Piccaso je pro blbce jako já a dá se s ním dost zachránit o))

                  pavel68 - Profil | Út 28.9.2010 19:04:18

                  šedý pes - 28.9.2010 19:02:04 >> Hele Pavle - to je ale vážně škoda,věř mi .... o))

                    Petr64 - Profil | Út 28.9.2010 19:03:19

                    pavel68 >> Netvrdil tu někdo před chvílí že foťák je atomová elektrárna????:-) Na makro mi snad blesk ani nefunguje.Tak často ryby nefotím.:-)

                      šedý pes - Profil | Út 28.9.2010 19:02:04

                      pavel68 >> no jestli najdu skleničky, ale polífka by taky byla dobrá :-)))

                        pavel68 - Profil | Út 28.9.2010 19:00:31

                        Petr64 >> To je imho chyba - pokud je dost světla blesk vypínám a na makro určitě - pak to případně dosvětlím v Piccasu o))

                          pavel68 - Profil | Út 28.9.2010 18:59:25

                          šedý pes - 28.9.2010 18:55:24 >> Netoč - kup Deko za pár korun,ocet,cibuli a mrkef - více netřeba o)))

                            Petr64 - Profil | Út 28.9.2010 18:56:11

                            pavel68 >> Já se to snažím řešit pomocí blesku.:-))

                              šedý pes - Profil | Út 28.9.2010 18:55:24

                              pavel68 >> nemám plánek, ani sklenice asi, ani potřebné suroviny, to je strašně složitý a zdlouhavý :-)))

                                pavel68 - Profil | Út 28.9.2010 18:53:09

                                Petr64 >> Počkáme na MatesePB - ten nám poradí o))

                                  Petr64 - Profil | Út 28.9.2010 18:51:56

                                  pavel68 >> Já kartu mám.4G a je mi to plat-prtný.:o))

                                    Petr64 - Profil | Út 28.9.2010 18:50:56

                                    Bláža >> Zmáčknu i víckrát a na makro,normál,automat a dokonce sem houbu i portrétoval,ale někdy to prostě nejde a nejde.:-))

                                      pavel68 - Profil | Út 28.9.2010 18:46:50

                                      Petr64 >> Asi tuším čím to je - nemám v něm do dneška paměťovku,takže se mi sám přenastavil na blbější rozlišení,aby to paměť pobrala o)
                                      Nacpu do něj 2G a nechám si to nastavit na top.
                                      Sám se v tom hrabat nebudu bo pro mne je to atomová elektrárna o)))

                                        Bláža - Profil | Út 28.9.2010 18:46:36

                                        Petr64 >> Taky každá fotka nevyjde, ale radši to zmáčknu třeba třikrát z trochu jiné vzdálenosti nebo úhlu, a to by bv tom byl Paulus aby aspoň jedna nevyšla.... ;o)))