- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářsko-houbařské jádro .-)
Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil
Dále moderuje: b.gun Profil
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
608x v oblíbených a 23x v ignorovaných.
pavel68 - Profil | Út 28.9.2010 18:44:44
Bláža >> Guláš tu ještě trošku mám z tý hlívy - všecko půjde do octa,všecko.
Jsem zjistil že madam už ztrestala tři sklenice a s takovou bychom do jara nepřežili o)))))))))
Jsem zjistil že madam už ztrestala tři sklenice a s takovou bychom do jara nepřežili o)))))))))
Petr64 - Profil | Út 28.9.2010 18:43:16
pavel68 >> Mám stejnej problém.:-)Přitom na displeju foťáku to vypadá super.:-(
pavel68 - Profil | Út 28.9.2010 18:43:11
šedý pes - 28.9.2010 18:40:44 >> Kašli na podhříbky a koukej to naložit lenoro !!!
Petr64 - Profil | Út 28.9.2010 18:41:41
Bláža >> Jsou to kořeny co lezou do cesty.V trávě byly václavky opršený a blbě osvícený.
šedý pes - Profil | Út 28.9.2010 18:40:44
pavel68 >> zítra je sklidím s václavkama, raději si vezmu víc kyblíčků, aby mi do toho zase nevlítly podhříbky :-))))
pavel68 - Profil | Út 28.9.2010 18:40:22
kaňka >> Osobně je mám rád v octě o) Pouze hlavičky bo nohy mají trošku tvrdší ...
Edit - pod maso jsou lepší hřibovitý hele - jedinečnost václavky je v její trpkosti (zkus ochutnat syrovou) a v octě právě vynikne.
Nevařit příliš dlouho bo z toho bude blivajz a ta chuť zanikne !
Edit - pod maso jsou lepší hřibovitý hele - jedinečnost václavky je v její trpkosti (zkus ochutnat syrovou) a v octě právě vynikne.
Nevařit příliš dlouho bo z toho bude blivajz a ta chuť zanikne !
pavel68 - Profil | Út 28.9.2010 18:38:43
šedý pes - 28.9.2010 18:35:20 >> Správně jsi zjistil a z nich snad jenom s tímhle - ale rozdíly v markantech jsou jasný o))
http://houby.atlasrostlin.cz/pavucinec-fialovy
Hele seš hroznej pábitel,ale jsem pod pantoflem a držím se doma sukně o)))
Určitě je sežer bo jsou fakt good ...
http://houby.atlasrostlin.cz/pavucinec-fialovy
Hele seš hroznej pábitel,ale jsem pod pantoflem a držím se doma sukně o)))
Určitě je sežer bo jsou fakt good ...
pavel68 - Profil | Út 28.9.2010 18:37:03
Petr64 >> Z toho si nic nedělej - taky musím vypadat jak ouchyl plazíce se a hledajíce světlo o)))
A pak to doma přetáhnu do kompu a půlka je mázlejch ...
Už jsem si koupil půlky ...
A pak to doma přetáhnu do kompu a půlka je mázlejch ...
Už jsem si koupil půlky ...
Bláža - Profil | Út 28.9.2010 18:37:00
Petr64 >> Tohle je ale jinej pařez, tohle jsou václavky, ale tamty mi tak nepřipadaj, leda, že už byly starší....
šedý pes - Profil | Út 28.9.2010 18:35:20
pavel68 >> už jsem to zjistil, s nějakými pavučinci, ale taky nejsou jedovatý, tak je to dobrý, zkusím je do omajdy, nakládat odmítám :-)))
kaňka - Profil | Út 28.9.2010 18:33:53
Dobrý podvečer pánové houbaři, měl bych dotaz, jaké je nejlepší využití václavek ? Budu rád za každý tip. Předem děkuji.
šedý pes - Profil | Út 28.9.2010 18:30:22
pavel68 >> a s čím se to dá splést? Bych z nich něco zkusil, nebo si pro ně přijeď, je to kousek od baráku i od hospody, dali bychom pifko :-))) Bylo jich tam tak dvanáct, v myším lese, podhříbky byly zase okousaný od drobných hlodavců ale čirůvek si nevšimli :-))))
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59868
Udírny a uzení51140
Sranda bez nadsázky 🤘10857
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22049
Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412907
Zoologický koutek MRKu.33418
Správný muž má v kapse nůž8074
Gastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144797
Živě na MRK.cz
Stav vody v okolí
| Bílá Hora (Berounka) | 20.9 °C | 90 cm | 4.72 m³/s |
| Plzeň-Skvrňany (Vejprnický potok) | 17.0 °C | 33 cm | 0.08 m³/s |
| VD České Údolí (Radbuza) | 29 cm | 1.00 m³/s |
Kde to žije - všechna témata
22:03Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
22:03Bleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
21:15Staré Česke rybářské vybavení 398
19:31Bečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03ATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20Rybáři vs ochránci přirody 78
14:34Poradna: Redakce MRK.cz 1766
8:49Poradna: Sumcařina 2572
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
22:03Bleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...















