Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NBláža - Profil | Út 28.9.2010 18:30:13

Petr64 >> To je ale opěnka měnlivá, jestli mě mé oko neklame, takhle z dálky. ;o)))

Taky se dá použít jako Václavka....

    Npavel68 - Profil | Út 28.9.2010 18:27:12

    Petr64 >> Taky mlsáš ? To nejsem línej se Petře ohnout o)))

      Npavel68 - Profil | Út 28.9.2010 18:26:12

      šedý pes - 28.9.2010 18:17:19 >> Samo že je - Čirůvka fialová o)))

      Počkej ve čtvrtek jestli zbyde chvilka o)

        NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 18:18:54

        pavel68 >> Sklenice se dají plnit i něčím jiným.Tohodle je v lese taky ještě dost.:-))

          Nšedý pes - Profil | Út 28.9.2010 18:17:19

          pavel68 >> tak jsem našel houby co jsme se o nich nedávno bavili a co babi asi sbírala, je to ono? Bylo jich tam celkem dost. Si nemůžu vzpomenout jak se mají jmenovat.

            Npavel68 - Profil | Út 28.9.2010 18:16:50

            Káceč >> Ten je na semeno o))

              NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 18:16:30

              Bláža >> Musíš víc koukat.Začínají žně.:o))

                NKáceč - Profil | Út 28.9.2010 18:08:37

                pavel68 >> Ti ani nevím,ale k tomuhle jsem přišel evidentně pozdě :-)))

                  Npavel68 - Profil | Út 28.9.2010 18:06:41

                  Káceč >> Tfuj - doufám žes to tam nechal .................... o)))

                    NKáceč - Profil | Út 28.9.2010 18:00:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    O pořádnou houbu jsem ani nezavadil,jen samé hřiby....

                      Npavel68 - Profil | Út 28.9.2010 17:50:39

                      Petr64 >> Krása - už abych nechal madam vymejt sklenice o))

                        NBláža - Profil | Út 28.9.2010 17:05:07

                        Petr64 >> Taky bych si dal říct, zatím jsem na ně nenarazil....

                          NBláža - Profil | Út 28.9.2010 17:04:33

                          Tak na houbách jsem sice nebyl, ale kotel bramboračky zahuštěné křemenáčema jsem dnes uvařil..... Mňammmmm ;o))))

                          Hvězdovky jsem taky už viděl, je to zajímavá houba, ale k ničemu není....

                            NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 14:55:46

                            pavel68 - >> Jedna kvízová pro odborníky.Bohužel se nepodařilo líp zaostřit.:-(

                              NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 14:19:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              To nám to kráááásně začíná.:-))

                                NPetr64 - Profil | Út 28.9.2010 14:18:02

                                Dobré odpoledne......houbaři:-)

                                  Ndrda - Profil | Út 28.9.2010 13:09:10

                                  Dejv >> pěkné exempláře. To bude asi hvězdovka trojitá. Pokud vím, existují tři druhy. Tu moji bych typl na červenavou.
                                  Ještě je na nich zajímavé to, že se v podstatě utrhnou samy. To asi jiné houby neumí.

                                    NDejv - Profil | Út 28.9.2010 12:47:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    drda >> na hvězdovky jsem taky jednou narazil...

                                      NY@rin - Profil | Út 28.9.2010 11:51:30

                                      Jeden macík a jedůvka. Sběr (bez jedůvky) před aktuálním obdobím dešťů :-(

                                        Ndrda - Profil | Út 28.9.2010 11:37:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Docela vzácná houba i když bez praktického využití.