Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Nyvana - Profil | St 22.9.2010 20:00:50

pavel68 >> Já myslím za všechny fotky co si sem dal,nic víc:-))

    NGe-MA - Profil | St 22.9.2010 20:00:50

    pavel68 >> tu mázlou,něco mi to říká

      Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 19:58:48

      Ge-MA >> Kterou myslíš ?

        Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 19:58:29

        yvana >> Nebylo by za co - ti osikáči rostou na jednom flíčku a jinak je les plnej mrtvol.
        Sice jsem našel první kousky čirůvek fialových,ale záměrně jsem nefotil bo v týhle fázi je záměna s pavučincem fialovým pro neznalýho věci velice pravděpodobná a nechci mít nikoho na svědomí o)))

        Vyfotím až tak,aby bylo jasno co a jak - ovšem pokud nesprchne víc nevyrostou a o zbytek se postarají červi ...

          NGe-MA - Profil | St 22.9.2010 19:51:10

          pavel68 >> a co je to zač na té fotce?

            Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 19:49:43

            A čuba prohnala zdivočelou číču - už to nějak nedává a chytá potom dech dlouho,vrátil jsem jí tak ztahanou,že sotva ty schody do třetího vylezla o)))

            Konec hlášení.

              Nyvana - Profil | St 22.9.2010 19:49:09

              pavel68 >> Kdybych mohla,tak ti dám poděkování.

                Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 19:47:52

                Tady jsem si vybral tak misku mladých plodnic - bude premiéra v kuchyni.Madam se sice křižovala,ale ochutnat to musím o)))

                  Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 19:46:36

                  Tohle mne mrzí tuze - za 21 let co se tenhle les učím jsou to první exempláře a přišel jsem pozdě - ke fšemu jsem fotku zkur.vil o(((

                    Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 19:41:45

                    Odpolední rychlofka v lese - bohužel to zasychá a velice,jestli nesprchne bude to bída i když po těch hodech - co bychom chtěli,že? o)))

                      Nmexik - Profil | Út 21.9.2010 22:01:07

                      pavel68 >> brou noc..

                        Nyvana - Profil | Út 21.9.2010 21:58:28

                        pavel68 >> Brouky Pavlíku.

                          Npavel68 - Profil | Út 21.9.2010 21:56:28

                          mexik >> Beru na vědomí - brou o)

                            Nmexik - Profil | Út 21.9.2010 21:31:53

                            pavel68 >> víc jsem toho o víkendu nenafotil..ale polepším se.o))

                              Npavel68 - Profil | Út 21.9.2010 21:29:00

                              mexik >> Mno ale málo,málo.Počkej za měsíc jak budeme skákat šipku pro žabiny (copy smradzjzd),nepotěšil jsi mne,ani já tě nepotěším .....

                              o))

                                Npavel68 - Profil | Út 21.9.2010 21:25:18

                                jarda 2004 >> Vobě ? Jsou to potvory o)))

                                  Npavel68 - Profil | Út 21.9.2010 21:24:17

                                  HoumrP >> Budiž tedy o)

                                    Nmexik - Profil | Út 21.9.2010 21:12:52

                                    Taky něco přihodím..:o)

                                      Njarda 2004 - Profil | Út 21.9.2010 20:44:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      furt rostou. [fotky smazany na zadost autora]

                                        NHoumrP - Profil | Út 21.9.2010 20:44:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        pavel68 >> to tě fakt nadzvedl ten pověšenej kozák?

                                        Tak ještě dva cvaky...